RX 470 alınır mı?

3.500 TL için bu sistem bayağı iyi ve ucuz. Bu sisteme upgrade bile yaparsınız. Geleceğe dönük olur hiç yoktan. İşlemci yükseltirsin, ekran kartı yükseltirsin, istersen SSD yükseltirsin. Önü açık.

Hocam bir sistem daha buldum buna ne dersin?
4500TL sanırsam 4300 4400'e anlaşırım
Gigabyte A320M S2H
ASUS Dual GTX 1060 3GB
AMD Ryzen 3 2200G
8x2 RAM'ler
120 GB Kingston SSD
500GB Seagate HDD
Frisby gamemax çelik kasa 6 adet fan
Ekstra olarak: AMD Wraith Prism kule tipi soğutucu
Frisby uzaktan kumandalı RGB fanlar 120mm
Samsung 60Hz 23.5 inç Curved kavisli monitör
ASUS 18.5 inç 60 Hz ikinci monitör
Logitech G300s mouse garanti kutu var
Corsair HS35 Gaming kulaklık garanti kutu var
James Donkey 619s klavye garanti kutu var iki adet uzun mouse pad
Monitör askı aparatı
1 adet bass kolonu markası Creative

Sistem içinde içinde parçalar var onları almayı düşünüyorum özellikleri altta belirttim Total 4500 TL.
Tum urunler garantilidir ekran karti haric ( monitör ekipman vs dahildir )
Sistem H310M PRO VDH.
i3-9100F
8 GB RAM 3000MHz.
RX 470 4 GB.
550 Watt 80 Plus Power.
120GB SSD.
320 HDD Samsung.
Ekipman HyperX Cloud Alpha C9 (2 yil garantili)
Rival 110 mouse.
Mebran klavye.
22 inch BenQ monitör 60Hz.

Bu sistem daha iyi RX 470 4 GB her türlü alıyor.
Hocam bir sistem daha buldum buna ne dersin?
4500TL sanırsam 4300 4400'e anlaşırım.
Gigabyte A320M S2H.
ASUS Dual GTX 1060 3GB.
AMD Ryzen 3 2200G.
8x2 RAM'ler.
120 GB Kingston SSD.
500GB Seagate HDD.
Frisby gamemax çelik kasa 6 adet fan.
Ekstra olarak: AMD Wraith Prism kule tipi soğutucu.
Frisby uzaktan kumandalı RGB fanlar 120mm.
Samsung 60Hz 23.5 inç Curved kavisli monitör.
ASUS 18.5 inç 60 Hz ikinci monitör.
Logitech G300s mouse garanti kutu var.
Corsair HS35 Gaming kulaklık garanti kutu var.
James Donkey 619s klavye garanti kutu var iki adet uzun mouse pad.
Monitör askı aparatı.
1 adet bass kolonu markası Creative.

İşlemci yetersiz.
2.sistem daha iyi.
Ben anlamadım nasıl daha iyi?

Bu sistem daha iyi RX 470 4 GB her türlü alıyor.

İşlemci yetersiz.
Hocam işlemci yetersiz ama ekipmanları satsam bile upgrade ederim . a320m i satar üstüne biraz daha para koyarım b450m alırım mağlum oc yapılabiliyor b450 serisinde ve üstünde çok güçlü bir soğutucu var. 1060 gücü çok güzel fakat 3 gb kararsız kaldım.

Hocam işlemci yetersiz ama ekipmanları satsam bile upgrade ederim. A320M i satar üstüne biraz daha para koyarım B450M alırım malum OC yapılabiliyor B450 serisinde ve üstünde çok güçlü bir soğutucu var. 1060 gücü çok güzel fakat 3 GB kararsız kaldım.

Öyle yapacaksanız alabilirsiniz 1060 güzel bir kart.
Hocam işlemci yetersiz ama ekipmanları satsam bile upgrade ederim. A320M i satar üstüne biraz daha para koyarım B450M alırım malum OC yapılabiliyor B450 serisinde ve üstünde çok güçlü bir soğutucu var. 1060 gücü çok güzel fakat 3 GB kararsız kaldım.

Veya attığınız 1. sistemi alın monitörde var. Monitörü istemeyin indirim yapmaya çalışın.

Hocam iyi güzel demişsiniz. Fakat monitör kötü, James Donkey ürünleri önermiyoruz yani kötü, işlemci yetersiz, RAM belli değil, 1060 3 GB ile 1060 6 GB arasında ciddi fark var bu arada sonradan üzülme demek istiyorum. Ama sen bu sistemi iyi fiyata alıp değiştireceğim üstünde oynayacağım diyorsan al. Seçim senin.

Hocam iyi güzel demişsiniz. Fakat monitör kötü, James Donkey ürünleri önermiyoruz yani kötü, işlemci yetersiz, RAM belli değil, 1060 3 GB ile 1060 6 GB arasında ciddi fark var bu arada sonradan üzülme demek istiyorum. Ama sen bu sistemi iyi fiyata alıp değiştireceğim üstünde oynayacağım diyorsan al. Seçim senin.

İndirim yaptırabilirse bazı parçaları satıp sistemi güzel bir hale getirebilir.

Aynen, bu arada size sorum olacaktır. Şimdi işlemciye OC yapılınca arada FPS artışı oluyor ama aman aman denilecek kadar değil, sizce yapmaya değer mi? Bir bilginiz var mıdır? Ve miningli kart nasıl anlaşılır?

İşlemci çok iyi değil bence yapmaya değmez. Miningli kart anlaşılmaz yalnız kart gereğinden fazla ısınıyorsa oyunlarda düşük FPS alıyorsanız buradan anlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı