RX 470 Armor için termal pad önerisi

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Ekran kartım RX470 MSI Armor modeli, linkini vermiş olduğum videoda 1 ve 1.5mm kalınlığında termal padler kullanılıyor. Bu kalınlıkta kaliteli pad nereden bulabilirim? 1mm olarak bu ürünü almayı düşünüyorum fakat 1.5mm sağlam marka bir şey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü denemedim ama kağıt üzerinde 12.8 W/mk değeri iyi görünüyor, 85x45mm boyutunda.

RX580 için Arctic almıştım, fakat paketten 10 adet 1cm² lik pedler çıkıyor, sadece RAM'lere ucu ucuna yetti.

RX serisinde RAM sıcaklıklarını göremediğimiz için ne kadar etkili olduğu hakkında fikrim yok açıkçası. Termal macun olarak MX4 kullandım sıcaklık seviyelerinde pek bir değişiklik göremedim.

Bu ürünü denemedim ama kağıt üzerinde 12.8 W/mk değeri iyi görünüyor, 85x45mm boyutunda.

RX580 için Arctic almıştım, fakat paketten 10 adet 1cm² lik pedler çıkıyor, sadece RAM'lere ucu ucuna yetti.

RX serisinde RAM sıcaklıklarını göremediğimiz için ne kadar etkili olduğu hakkında fikrim yok açıkçası. Termal macun olarak MX4 kullandım sıcaklık seviyelerinde pek bir değişiklik göremedim.
Önerileriniz için teşekkürler fakat fiyat biraz kalın geldi. 😅
100-150 arası önerebilirseniz sevinirim.
1626413067577.png

Önerileriniz için teşekkürler fakat fiyat biraz kalın geldi. 😅
100-150 arası önerebilirseniz sevinirim.
Eki Görüntüle 1109056
Aynı ürünün 1, 1.5, ve 2mm çeşitleri var. Fiyat konusunda haklısınız biraz fazla bence de.

Alternatif olarak Thermal Grizzly olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı