RX 470 sistem oyun içi FPS değerleri aniden düşüyor

Anil B

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar sistemim.
RX 470.
i5 6600K.
ASRock H110M.
Toshiba 1.5 TB harddisk.
Corsair VS450.
Bu parçalar ile RDR2 veya Apex Legends, CS:GO'da FPS düşmesi yiyip duruyorum Apex ve CS:GO'da çok olmuyor ama RDR2 de hep oluyor sistem parçaları olarak en azından işlemcim ekran kartını besleyebilecek bir işlemci olduğunu biliyorum sizce PSU da veya harddiskte sorun oluyor olabilir mi bazen boşta bile harddisk kullanımını 100 de gösteriyor kendisi (7 yıllık bir harici disk sadece fotoğraflar depolanıp silinmiş) onun dışında GPU kullanımı 99'dan bir anda 50'ye 60'a düşüyor.

Sürücü olarak en güncel WHQL recommended sürücüyü kullanmanı tavsiye ediyorum. 8gb ram bir etken olabilir fakat büyük ihtimal harddisk kaynaklı. Windows 10 harddiskle kullanılabilecek bir işletim sistemi değil malesef.

Sürücü olarak en güncel WHQL recommended sürücüyü kullanmanı tavsiye ediyorum. 8gb ram bir etken olabilir fakat büyük ihtimal harddisk kaynaklı. Windows 10 harddiskle kullanılabilecek bir işletim sistemi değil malesef

Sürücü olarak en güncel WHQL recommended sürücüyü kullanmanı tavsiye ediyorum. 8gb ram bir etken olabilir fakat büyük ihtimal harddisk kaynaklı. Windows 10 harddiskle kullanılabilecek bir işletim sistemi değil malesef.
SSD ve ram takviyesi düşünüyordum zaten hocam onun dışında psu etkisi olabilir mi çünkü ucu ucuna yetiyor diye biliyorum

Geri
Yukarı