RX 470 sistem oyun oynarken No Signal hatası veriyor

Kaanokz

Centipat
Oyun oynarken bir anda no signal hatası. Her şeyi kontrol ettim. Sıcaklık normal, fanlar dönüyor ama oyun oynarken kapanıyor. Monitörü dönüştürücüyle kullanıyorum. Ekran geliyor, oynuyorum, sonradan kapanıyor. No Signal hatası verdikten sonra bekliyorum, geri açılmıyor ancak yeniden başlatırsam açılıyor.
  • Ekran kartım: RX 470 ROG STRIX 4 GB.
  • İşlemci: Ryzen 3 1200 4 çekirdek.
  • PSU: 400W ASUS.
  • RAM: 8 GB.
  • HDD: 360 GB.
images (3).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hata geldiği zaman ekran kartınızın ışığı kırmızı oluyor mu?
Bende de aynı hata oluyordu, monitör gidio "No Signal" hatası alıyordum. Ekran kartına takılan kabloları tam sokmamışım, biraz zorlayıp dibine kadar sokmak gerekiyormuşum. Oyun oynarken heralde sıcaklıktan kaoanıyordu. Şimdi kablolar tam takılı, hiçbir şekilde o hatayla karşılaşmadım. Hata verdiği zaman ekran kartımın ışığı kırmızı oluyor, monitör kapanıyor, ardından bilgisayara otomatik restart atıyordu.

Oyun oynarken bir anda no signal hatası. Her şeyi kontrol ettim. Sıcaklık normal, fanlar dönüyor ama oyun oynarken kapanıyor. Monitörü dönüştürücüyle kullanıyorum. Ekran geliyor, oynuyorum, sonradan kapanıyor. No Signal hatası verdikten sonra bekliyorum, geri açılmıyor ancak yeniden başlatırsam açılıyor.
  • Ekran kartım: RX 470 ROG STRIX 4 GB.
  • İşlemci: Ryzen 3 1200 4 çekirdek.
  • PSU: 400W ASUS.
  • RAM: 8 GB.
  • HDD: 360 GB.
Eki Görüntüle 970072
psu böyle bir sisteme göre çok düşük ama sorun ondanmı kaynaklanıyor bilmiyorum

Geri
Yukarı