RX 470 vs Xbox One S

Osmik41

Kilopat
Daha fazla  
FX 9370 ve RX 470 bilgisayarımdan uzun zamandır sıkıntı çekiyorum, oyun oynarken oluşan takılma ve kasmalardan dolayı oyundan zevk alamıyorum, işlemcim sıkıntı çıkarıyor diye düşündüğüm için bilgisayarı 2. Nesil ryzen ile güncellemeyi düşündüm fakat orta seviye bir 3'lü 3000₺'ye yakın bir fiyat çıkarıyor. Bir kaç gün önce Xbox One reklamına denk geldim ve hoşuma gitti. Daha öncede Xbox deniyimim olmuştu ve hoşuma gitmişti güzel konsol. Sizce sistemi mi güncellemeliyim yoksa Xbox One S mi almalıyım bu arada 1080p'de oyun oynuyorum ve öyle devam edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
One S size 30 FPS stabil oyun deneyimi sunar. One X ise size 4K'da 30 FPS, 1080p'de ise çoğu oyunda 60 FPS seçeneği ile akıcı oyun deneyimi sunar. One X fiyatları en son 1800'e kadar düşmüştü, bir araştırın derim. Onun haricinde One S maalesef RX 470 rakibi değil. Şu ankinden daha iyi bir deneyim sunabiliyor olabilir ancak grafik konusunda düşüş yaşarsınız.

Islemci degistirmek demek neredeyse tum sistemi cope atmak demek.

Islemciye yapabildiginiz kadar OC yapin. Ve tum grafik ayarlarini Ultra'ya alin. DSR ile gorutuyu 1080P (Full HD) degil 1440P (2K), hatta 2160P (4K) isletin. Boylece ekran kartina yuk daha fazla binecek, islemci rahatlayacak.

FX 9370 ve RX 470 bilgisayarımdan uzun zamandır sıkıntı çekiyorum, oyun oynarken oluşan takılma ve kasmalardan dolayı oyundan zevk alamıyorum, işlemcim sıkıntı çıkarıyor diye düşündüğüm için bilgisayarı 2. Nesil ryzen ile güncellemeyi düşündüm fakat orta seviye bir 3'lü 3000₺'ye yakın bir fiyat çıkarıyor. Bir kaç gün önce Xbox One reklamına denk geldim ve hoşuma gitti. Daha öncede Xbox deniyimim olmuştu ve hoşuma gitmişti güzel konsol. Sizce sistemi mi güncellemeliyim yoksa Xbox One S mi almalıyım bu arada 1080p'de oyun oynuyorum ve öyle devam edeceğim.
One S alabilirsin ama X tavsiyemdir. Çünkü oyunlar artık X olan modele göre geliştiriliyor ayrıca Xbox One X GTX 1060'a denk bir GPU'su var her iki konsol da sizi çok memnun edecek ama X'i de bir düşünün derim 1-2 gün sonra X modelini alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı