RX 480 ile Philips 222E kullanılır mı?

Eren Eryılmaz

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
ASUS Rx480 ve RYZEN 1700 sistem toplayacagim. Bu sistem için bu monitör iş görür mü yoksa yeni monitör mü almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartından monitöre görüntü alabilmek için DVI-D kablo kullanman gerekiyor. Monitör zaten 1080P.
modlar konuyu yanlış deigştirmiş ben eski bir monitor oldugu icin o sistemden alacagım performansı keyifli bir sekilde bu monitorde kullanabilecekmiyim diye sordum

En azından 1080P monitör almanı öneririm. Onun haricinde sorun olmaz.
monitör zaten 1080p kullanabilirmiyim diye sormadım rx480 gibi bir kartın verecegi performansı keyifli bir sekilde oynatırmı diye sordum cunki eski bir monitor sayılır

Profesyonel bir oyuncu değilsen tabiki keyifle kullanırsın. Ama dediğim gibi o karttan görüntü alabilmen için DVI-D görüntü kablosuna ihtiyacın var. Çünkü RX 480 analog görüntü çıkışı desteklemiyor.

Profesyonel bir oyuncu değilsen tabiki keyifle kullanırsın. Ama dediğim gibi o karttan görüntü alabilmen için DVI-D görüntü kablosuna ihtiyacın var. Çünkü RX 480 analog görüntü çıkışı desteklemiyor.
profesyonel bir oyuncu degilim evet fakat oyundan keyif alabilirim degilmi uzmez yani beni bu monitor

Ben S-Link'in HDMI to VGA ürünlerini satıyorum daha hiç geri gelen olmadı. Görüntünün gidip gelme olayı HDMI to VGA dönüştürücüsünün devresinin aşırı ısınmasından kaynaklanabiliyor. Dark'ın HDMI to VGA dönüştürücüsünde bu sıkıntıyı yaşamıştım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı