RX 480 sistemde Forza Horizon 4 başlamıyor

Klaizee

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
FX-8350 4.00GHz
RX 480 8 GB.
4x4 16 GB DDR3 RAM.

Steam üzerindeki Forza Horizon 4 çalışıyor gözüküyor fakat oyunla ilgili hiçbir tepki yok. İşlemlerde de gözükmüyor.
Steam üzerinde CS oynayabiliyorum mesela fakat Forza açılmıyor. Ne yapabilirim?

VSC runtime kütüphanelerini az önce elimle kurdum. DirectX kurulu.

1679777759666.png

1679777783943.png

Son düzenleme:
Bazen Discord gibi yazılımların arayüzleri ve MSI Afterburner gibi programlar sorun çıkarabiliyor. Bunlar açıksa kapatıp tekrar deneyin bakalım.

Görev Yöneticisi'nde çıkmıyorsa Defender veya AV yazılımı da engelliyor olabilir. Geçici olarak devre dışı bırakıp deneyebilirsiniz.

Bazen Discord gibi yazılımların arayüzleri ve MSI Afterburner gibi programlar sorun çıkarabiliyor. Bunlar açıksa kapatıp tekrar deneyin bakalım.

Görev Yöneticisi'nde çıkmıyorsa Defender veya AV yazılımı da engelliyor olabilir. Geçici olarak devre dışı bırakıp deneyebilirsiniz.
Defender tamamen yok, herhangi bir AV'de bulunmuyor. Şuan dosyaları doğruluyorum, düzelme durumu olmazsa dediğinizi deneyeceğim.

Hocam eğer düzelmez ise benim konuma bir bakın derim aşağıda ilk SFC komutunu deneyin işe yaramaz ise diğerlerini denersiniz.

@reptile.

Dosya doğrulaması yapmanı öneririrm.
34 Dosyanın doğrulaması başarısız oldu, yeniden indirilecek. İndirmeyi yaptı. Oyunu açmaya çalıştığımda durum aynı. @reptile hocamın dediğini deneyeceğim şimdi.

İşe yaramadı. Arka plan programlarım bu şekilde.

1679780327894.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı