RX 480 sistemde oyunlar takılıyor

Ancestor

Centipat
Merhabalar,
MSI RX 480 8 GB ekran kartım ve i5 7600 3.50 GHz işlemcim var. Şu sıralar The Witcher, Far Cry 5 ve GTA V gibi yüksek grafikli oyunlarda, oyun akarken takılma oluyor. Kasma değil yani hareket ettirirken böyle küçük küçük takılmalar aralıksız. Acaba sebebi nedir?

Eğer GPU Tweak, MSI Afterburner gibi programlardan OC yaptıysanız, stok haline getirin. Düzelmez ise, DDU ile sürücüyü silip tavsiye edilen RX 480 driverini indirin. Aynı durumu yaşamıştık. Bunları yaparak düzelmişti.
ddu ile nasıl silicem
Sürücü sürümünüz nedir? Ayrıca SSD'niz veya HDD'nizin markası nedir?
ssd corsair hdd ise wd blue 1 tb
Eğer GPU Tweak, MSI Afterburner gibi programlardan OC yaptıysanız, stok haline getirin. Düzelmez ise, DDU ile sürücüyü silip tavsiye edilen RX 480 driverini indirin. Aynı durumu yaşamıştık. Bunları yaparak düzelmişti.
kanka böyle neden tırtıklı bu

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    197,5 KB · Görüntüleme: 35
DDU ile nasıl sileceğim.

Kanka böyle neden tırtıklı bu.

Ekran kartı boş durumdayken mi bu değerler?

Ekran kartı boş durumdayken mi bu değerler?
hayır reis

Merhabalar, sistemimde i5 7600 3.50 GHz, MSI RX 480 8 GB, 16 GB Corsair RAM, MSI Z270 GAMING Plus anakartım var, fakat yüksek grafikli oyunlarda aralıksız takılma oluyor kasma değil de böyle harekette ettirirken ya da dururken donma oluyor. DDU ile driveri kaldırıp tekrardan yükledim ama etki etmedi. Acaba sebebi nedir?
Bu sorunu YouTube'a yükledim bakarsanız daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    599,7 KB · Görüntüleme: 30
  • Adsız.png
    Adsız.png
    599,7 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı