RX 550 14 Oyun Testi

Ventus

Hectopat
Makaleler
5
Evet arkadaşlar, geçen hafta aldığım ve idareten kullanacak olduğum "BIOSTAR RX 550 2 GB 128 Bit" ekran kartının testi videosunu çektim. Bende yüklü olan oyunlardan. İdarelik kart olduğu için çok fazla güncel performansını merak eden arkadaşlar oluyordu. Buyurunuz güncel performansı;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci 2700X bu kartı kullanacak kişinin bu tarzda bir işlemci kullanacağını düşünmüyorum oynadığın bazı oyunları sağlıklı şekilde oynatmaz daha düşük bir işlemci.

İşlemci 2700X bu kartı kullanacak kişinin bu tarzda bir işlemci kullanacağını düşünmüyorum oynadığın bazı oyunları sağlıklı şekilde oynatmaz daha düşük bir işlemci.
Sisteme baktığında, kartı ne için aldığını anlayabilecegini dusunuyorum dostum.
Kayıt dışı nasıl oluyor ve ekran kartı üzerinden kayıt alma olanağı sunuyor mu?
Evet AMD yaziliminin video çekme özelliği var. Onun üzerinden çektim videoyu.

Nereden getiriyor kanka bana da getirsin

Almanya'dan. :)
Kullanılmış bulduk, satıcıdan mesaj bekliyoruz. Umarım sahtekar değildir. Çünkü normalde 120 140 Euro arası fiyatı vardı. Dün Amazon'a GTX 1650 ASUS Phoenix düştü 200 Euro fiyatı vardı. Alacakken kaçırdı. :) :)

Almanya'dan. :)
Kullanılmış bulduk, satıcıdan mesaj bekliyoruz. Umarım sahtekar değildir. Çünkü normalde 120 140 Euro arası fiyatı vardı. Dün Amazon'a GTX 1650 ASUS Phoenix düştü 200 Euro fiyatı vardı. Alacakken kaçırdı. :) :)
Kullanılmışsa yurtdısına göre normaldir. Bende sıfır sandım :D

Geri
Yukarı