RX 550 4 GB ekran kartı nasıldır?

Kardeşim artık gelince takar güle güle test edersin FPS işine çok takılma sorunsuz oynuyorsan eğlenmene bak.

Haklısın da inşallah çoğu oyunu sorunsuz oynarım en azında bazı oyunları hıghta oynamak istiyorum artık çünkü HD 6570 gibi çöp bir kartını 3 yıldır kullanıyorum hep düşük ayarlarda oynadım oyunları, bence bana çok iyi gelecek bu kart inşallah da gelir.

Anakart modelini atar mısın?

F2A68HM-DS 2 korkuyorum inşallah ana kartıma güzel dersin :D

Haklısın da inşallah çoğu oyunu sorunsuz oynarım en azında bazı oyunları hıghta oynamak istiyorum artık çünkü HD 6570 gibi çöp bir kartını 3 yıldır kullanıyorum hep düşük ayarlarda oynadım oyunları, bence bana çok iyi gelecek bu kart inşallah da gelir.

F2A68HM-DS 2 korkuyorum inşallah ana kartıma güzel dersin :D
Anakartın güzel ama keşke fx işlemciyi destekleseydi o tarafta bu ekran kartını çok rahat besleyecek işlemciler var ama anakartın fm2+ yani ileride ekran kartına am4 sistem toplarsın artık o sistemle idare et az az para biriktir

Anakartın güzel ama keşke FX işlemciyi destekleseydi o tarafta bu ekran kartını çok rahat besleyecek işlemciler var ama anakartın FM2+ yani ileride ekran kartına AM4 sistem toplarsın artık o sistemle idare et az az para biriktir.

İleride yaparım artık ana kartımı değiştiririm işlemci de değiştiririm ama şu anlık daha ucuz performansımı arttıracak şeyler almaya çalışıyorum bilgisayarıma RAM, SSD gibi. Öğrenci olmasam bir yerde çalışsam daha kolay olurdu.

İleride yaparım artık ana kartımı değiştiririm işlemci de değiştiririm ama şu anlık daha ucuz performansımı arttıracak şeyler almaya çalışıyorum bilgisayarıma RAM, SSD gibi. Öğrenci olmasam bir yerde çalışsam daha kolay olurdu.

RAM'lerin frekansı nedir anakart Max 2400MHz destekliyor

RAM'lerin frekansı nedir anakart Max 2400MHz destekliyor.

Speccy adlı uygulamada RAM frekansıma 665 MHz diyor ama bazı araştırmalar yaptım RAM frekansı öğrenmeye çalışırken bu sayıyı 2 ile çarpıyormuşuz filan öyle duydum birkaç sitede 1330 MHz herhalde. Olmayabilir de pek bilgim yok bu konuda doğru mu?

Speccy adlı uygulamada RAM frekansıma 665 MHz diyor ama bazı araştırmalar yaptım RAM frekansı öğrenmeye çalışırken bu sayıyı 2 ile çarpıyormuşuz filan öyle duydum birkaç sitede 1330 MHz herhalde. Olmayabilir de pek bilgim yok bu konuda doğru mu?
Görev yöneticisine gel performans kısmından bellek kısmını seç sağ alt köşede yazar :)

Görev yöneticisine gel performans kısmından bellek kısmını seç sağ alt köşede yazar :)

Dediğim doğruydu herhalde 1333 MHz yazıyor.

1651958725933.png

Bence RAM masrafı yapma kendine eğer geleceğe dönük yavaş yavaş parça almayı düşünürsen DDR4 3200MHz RAM al kenara koy daha iyi bir yatırım olur.

Şey ama RAM'lerim DDR3 şu an ,DDR4 ile DDR3 RAM'ler aynı anda kullanamıyoz değil mi? Onu ne yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı