RX 550 4 GB ekran kartı nasıldır?

Sıfır olsa bile RX 550 gibi giriş segment bir karta 2000 TL vermek para israfı. 2.el alırsın garantili RX 560 4 GB alırsın.

Tamam haklı olabilirsin ama almışken 0 almak istedim 2. ellere güvenemiyorum ailemde pek sıcak bakmıyor. 0 olarak alabileceğim en iyi kart buydu gibi geldi önerebileceğiniz 0 başka hangi kart var bu fiyata ?

Hocam arkadaş 2.ele güvenmiyor ve garantili ürün ister diye RX 560 4 GB önerdim. Yoksa kendim 1800-1900'e GTX 1050 Ti alıp sistem kuran birisiyim.

Tamam sende 2. el önerdin ben önerdimde ne battı?
Bende bakmıştım ama fiyatlar 3000 bin bandıydaydı bütçemin çok üstünde yani yoksa kesin alırdım.

GTX 1050 hocam 1050 Ti değil çok rahat bulabilirsin.

Hocam arkadaş 2.ele güvenmiyor ve garantili ürün ister diye RX 560 4 GB önerdim. Yoksa kendim 1800-1900'e GTX 1050 Ti alıp sistem kuran birisiyim.

Kesinlikle fiyatları aynı olsa GTX 1050 alırdım ama pahalı üstelik RX560 da pahalı seçmeden önce bu ekran kartını bayağı araştırdım en iyi bu gibi geldi bu fiyatlarda.

Ekran kartı işlemci kadar sağlam bir parça değil bende güvenemiyorum ram işlemci anakart alırım ama ekran kartı almam özellikle 8gb modellerde

Tamam haklı olabilirsin ama almışken 0 almak istedim 2. ellere güvenemiyorum ailemde pek sıcak bakmıyor. 0 olarak alabileceğim en iyi kart buydu gibi geldi önerebileceğiniz 0 başka hangi kart var bu fiyata?

Hocam güvenmiyor olabilirsiniz fakat o FPS değerlerini almak rüya.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı