RX 550 için rol yapma oyunu önerisi

Alper Can

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi ülkenin ekonomik durumunun çok iyi olmamasıyla birlikte benim de o kadar da iyi bir bilgisayarım yok. Neredeyse bilgisayarımda idare eder derecede olan tek parça ekran kartım RX 550 . Bu ekran kartı ile oynayabileceğim oyunlar önerebilir misiniz rica etsem? Witcher tarzında bir rol yapma oyunu oynamak istiyorum. Herhangi güzel bir RPG oyunu da olur problem yok. Ancak çok yüksek sistem isteyen oyunlar önermezseniz sevinirim. Malum, The Witcher 3: Wild Hunt'ı 20-30 FPS arası sürüne sürüne oynamış birisi olarak oyunu çok sevmeme rağmen pek de keyif alamadım. Ona göre tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz gibi ülkenin ekonomik durumunun çok iyi olmamasıyla birlikte benim de o kadar da iyi bir bilgisayarım yok. Neredeyse bilgisayarımda idare eder derecede olan tek parça ekran kartım RX 550. Bu ekran kartı ile oynayabileceğim oyunlar önerebilir misiniz rica etsem? Witcher tarzında bir rol yapma oyunu oynamak istiyorum. Herhangi güzel bir RPG oyunu da olur problem yok. Ancak çok yüksek sistem isteyen oyunlar önermezseniz sevinirim. Malum, The Witcher 3: Wild Hunt'ı 20-30 FPS arası sürüne sürüne oynamış birisi olarak oyunu çok sevmeme rağmen pek de keyif alamadım. Ona göre tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.

Fallout 1 yakında geliyor yaması

Fallout 2 galiba gelecek yaması

Fallout New Vegas Türkçe yaması var

Fallout 4 Türkçe yaması var

Fallout 3 Türkçe yaması var

Skyrim (Türkçe yaması var)

Oblivion (Türkçe yaması var)

Wastelanders 2 (Türkçe yaması var directors cut diye bir şey veriliyor yanında onu yüklemen gerekiyor)

The Witcher 1 Türkçe yaması var

The Witcher 2 Türkçe yaması var

Fallout tactics Türkçe yaması yok

Divinity Original Sin Türkçe yaması var

TWD serisi bütün oyunlarının yaması var ama 3 oyundaki yamayı bulmam 5-6 saatimi aldı

Yeni konular

Geri
Yukarı