RX 550 ile özel çözünürlük oluşturma seçeneği yok

harunEr

Centipat
RX 550 ekran kartım var 1280x960 oynamak istiyorum lakin oyunda böyle bir çözünürlük gözükmüyor. Özel çözünürlük videoları izledim bahsedilen yerlere girdim fakat bende yeni oluştur seçeneği yok. Aşağıda görsellere ekledim. Oku kabul et falan bir şeyler diyor tıkladım falan ama bu sefer de bunu kabul etmek sistem performansını düşürebilir ekran kartı performansını düşürebilir sistemde ki işlemci veya anakarta zarar verebilir gibi uyarıları belirtmiş.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    37,6 KB · Görüntüleme: 50
RX 550 ekran kartım var 1280x960 oynamak istiyorum lakin oyunda böyle bir çözünürlük gözükmüyor. Özel çözünürlük videoları izledim bahsedilen yerlere girdim fakat bende yeni oluştur seçeneği yok. Aşağıda görsellere ekledim. Oku kabul et falan bir şeyler diyor tıkladım falan ama bu sefer de bunu kabul etmek sistem performansını düşürebilir ekran kartı performansını düşürebilir sistemde ki işlemci veya anakarta zarar verebilir gibi uyarıları belirtmiş.
Özel çözünürlük kullanabilmeniz için onaylamanız gerekiyor.

Hepinize tek tek teşekkür ederim. Peki o uyarılar nedir arkadaşlar anakart ve işlemcinize zarar verebilir falan diyor bir şey olur mu?

Hayır olmaz.
AMD orada diyor ki.
Bir ayar yapıp sistemine zarar vermeyi başarırsan sorumluluk kabul etmiyorum diyor hocam endişelenecek bir şey yok rahatça kullanabilirsin.

Geri
Yukarı