RX 550 kötü oyunlarda bile kasıyor

TürkPcPro

Kilopat
Arkadaşlar RX550 ekran kartım var. Sorun da şu: GTA SA, Minecraft gibi oyunlarda PC kasıyor yani az sistem gerektiren oyunlarda. Ancak fazla sistem isteyen oyunlar kasmıyor. Örneğin Far Cry Primal, CS:GO, War Thunder gibi oyunlarda en yüksek ayarlarda kasmaz iken GTA SA'da çok az FPS alıyor neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar RX550 ekran kartım var. Sorun da şu: GTA SA, Minecraft gibi oyunlarda PC kasıyor yani az sistem gerektiren oyunlarda. Ancak fazla sistem isteyen oyunlar kasmıyor. Örneğin Far Cry Primal, CS:GO, War Thunder gibi oyunlarda en yüksek ayarlarda kasmaz iken GTA SA'da çok az FPS alıyor neden olabilir?

GTA San Andreas FPS kilidi mevcut.

GTA San Andreas'da normal, bu arada 25 veya 30'a sabitliyor frame limiter olduğu için, onu kapatırsan da oyun kafayı yiyor ara sahnelerde donma Bug'lar çökme vb. NVIDIA ekran kartın olsaydı bunun çözümü vardı AMD için yok, varsa da ben bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücülerinizi güncellemelisiniz, bahsettiğiniz oyunlarda kasması normal değil. Arkadaşların dediği gibi GTA SA'da fps kilidi konusu var birde.

Geri
Yukarı