RX 550 PC ile Valorant açınca mavi ekran veriyor

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Valorant simgesine tıklıyorum. Oyun açılcak gibi oluyor sonra mavi ekran yiyorum, kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı diye. Neden böyle oluyor anlamış değilim. 4 defa denedim böyle diyor, ne yapabilirim?
Sistemim A8 6600k APU.
RX 550 4 GB.
8 GB RAM.
Ekran kartını yeni aldım ilk yüklediğim oyun Valorant oldu ama bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Valorant simgesine tıklıyorum. Oyun açılcak gibi oluyor sonra mavi ekran yiyorum, kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı diye. Neden böyle oluyor anlamış değilim. 4 defa denedim böyle diyor, ne yapabilirim?
Sistemim A8 6600k APU.
RX 550 4 GB.
8 GB RAM.
Ekran kartını yeni aldım ilk yüklediğim oyun Valorant oldu ama bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?
Bu hatanın çeşitli nedenlerle olduğunu varsayman lazım hatayı yediğin zamandaki olay görüntüleyicisinden hangi hatayı aldığına bakarmısın

Ben dmp. analiz etmeyi bilmiyorum fakat bu konuda belirtilenleri yapın bilenler geldiğinde hazır olsun.

Ben dmp. analiz etmeyi bilmiyorum fakat bu konuda belirtilenleri yapın bilenler geldiğinde hazır olsun.
Sistemim A8 6600k APU.
RX 550 4 GB.
8 GB RAM.
Dostum eğer kernel hatası alıyorsan format yada driverını güncelleme gerek yok büyük ihtimalle power kablon powerını iyi besleyemiyordur.

Dostum eğer kernel hatası alıyorsan format ya da driverını güncelleme gerek yok büyük ihtimalle Power kablon Power'ını iyi besleyemiyordur.

Ben DMP. Analiz etmeyi bilmiyorum fakat bu konuda belirtilenleri yapın bilenler geldiğinde hazır olsun.

Bu hatanın çeşitli nedenlerle olduğunu varsayman lazım hatayı yediğin zamandaki olay görüntüleyicisinden hangi hatayı aldığına bakar mısın?

Bu hatanın çeşitli nedenlerle olduğunu varsayman lazım hatayı yediğin zamandaki olay görüntüleyicisinden hangi hatayı aldığına bakar mısın?

Arkadaşlar ilk başta sorun ekran kartında sandım yeni aldım çünkü ama sorun Vanguard'daymış silip tekrar kurunca düzeldi. Yardımlarınız için teşekkürler yordum sizi.

Geri
Yukarı