RX 550 sıcaklık değerleri nasıl?

dehumanizer

Hectopat
Yer
Bursa
Merhabalar, az önce GTA 5'i 30 dakika kadar oynadım. 10 dakika sonra bilgisayarı açtığımda boşta 40 derece idi. GTA 5'i açtığımda 59 60 oldu zaten bakmak için açmıştım oyunu. 1 dakika sonra falan kapattım sıcaklık değerleri normal mi? Radeon 550 series 4 GB 128 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi model RX550 olduğuna göre değişir ancak her halükarda sıcaklıklar yüksek değil, gayet normal değerler bunlar.

Ben ağır oyunlarda oyundayken Max 66'yı (2 3 saatlik oyun süresince tabii) PC boştayken ise 25 görüyordum. RX550 kullandığım zaman. Hatta herhalde izolasyon kasada iyi çıkar çıkmaz 1 2 dk da bu kadar iniyordu sıcaklığı.

Son düzenleme:
Ben ağır oyunlarda oyundayken Max 66'yı (2 3 saatlik oyun süresince tabii) PC boştayken ise 25 görüyordum. RX550 kullandığım zaman. Hatta herhalde izolasyon kasada iyi çıkar çıkmaz 1 2 dk da bu kadar iniyordu sıcaklığı.

Buyurun sistem boştayken sıcaklık derecesi oyun oynarken Max 45-50 görüyorum bir arkadaş 28 derecede fotoğraf attım inanmadı bana? Bende buraya bakmaya geldim.

Ekran Alıntısı2.PNG

Merhabalar, az önce GTA 5'i 30 dakika kadar oynadım. 10 dakika sonra bilgisayarı açtığımda boşta 40 derece idi. GTA 5'i açtığımda 59 60 oldu zaten bakmak için açmıştım oyunu. 1 dakika sonra falan kapattım sıcaklık değerleri normal mi? Radeon 550 series 4 GB 128 Bit.

Konuyu zortlattım ama bende de sıcaklık değerleri 70 72 oluyor ve sabit kalıyor normal mi?

Voltaj vermeden Core clock hızını nasıl fullediniz?

Normal bir şekilde fulledim voltaj verilmesi gerektiğini de bilmiyordum.
Konuyu zortlattım ama bende de sıcaklık değerleri 70 72 oluyor ve sabit kalıyor normal mi?

Dostum ekran kartı markasına görede değişiyor ben ASUS kullanıyorum sen ne kullanıyorsun ve ne kadar süredir kullanıyorsun.

Son düzenleme:
Normal bir şekilde fulledim voltaj verilmesi gerektiğini de bilmiyordum.

Dostum ekran kartı markasına görede değişiyor ben ASUS kullanıyorum sen ne kullanıyorsun ve ne kadar süredir kullanıyorsun.

Dostum RX550 4 GB benim kart ASUS'un PC toplayalı 10 8 ay olmuştur veya daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı