RX 550 sistemde oyun oynarken monitör kapanıyor

saizens

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yeni hazır sistem aldım Casper Excalibur masaüstü, fakat, oyun oynarken 3-5 dakika sonra görüntü gidiyor kasa çalışıyor sorun monitörde değil. Farklı bir monitörde de denedim. Onboard girişinden HDMI takıp oynadığım da böyle bir şey olmuyor. Ekran kartına bağlayıp oynadığımda hemen 3-5 dakika sonra kapanıyor, ve fişi çekmedikçe reset falan atamıyorum, fakat bilgisayardaki sesleri vesaire duyabiliyorum. Sadece monitör kapanıyor sebebi nedir? Bu arada driverı silip tekrardan kurdum, sorun hala devam etmekte.

Sistem özellikleri.
Intel Core i5 10400F işlemci.
Ekran kartı RX 550 4 GB.
8 GB RAM.
Anakart H410M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır benim ekran kartım GTA 5 oynarken 28 derece :/
Yani normal değil.
Lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyin. Bu bir buzdolabı değil, bir ekran kartı. 85 derecenin üzerine çıkmadıkça bir sorun oluşturmaz. Ve ekran kartınızın oyun oynarken 28 derecede olmasına gram inanmadım.

Artı -1 Eksi
Lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyin. Bu bir buzdolabı değil, bir ekran kartı. 85 derecenin üzerine çıkmadıkça bir sorun oluşturmaz. Ve ekran kartınızın oyun oynarken 28 derecede olmasına gram inanmadım.

Hocam kardeşim yazmış bende yeni gördüm daha Sosyal'e girdirmeyecegim onu ceza olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı