RX 550 Valorant'ta önceden 250-200 alınan FPS 100'lere düştü

theflavıus

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Şimdi ben belirttiğim gibi daha önceden 200'ün altına düşmeyen FPS ile oynuyordum fakat son zamanlarda fark ettim ki 100'lere düşmüş hatta çatışma anlarında 60'a kadar düşebiliyor. Yardımcı olur musunuz?

Sistemim:
  • i3-9100F 3.60GHz işlemci (ama benimki 4.00GHz'de çalışıyor)
  • RX-550 4 GB ekran kartı
  • 8 GB DDR4 RAM

Oyunda optimizasyon sıkıntısı var bende 200 FPS altına düşmüyordu şimdi 140'lara düşüyor düzeltmeleri lazım.

Diğer oyunlarda performans düşmediyse oyuna gelen güncelleme ile alakalı bir durumdur.

Daha dün 130 fps'e kilitlediğim oyun bugün 80-80 arasında gezmeye başladı 120Hz ekran olunca oynayamadım. Baktım ki ekran kartını kullanmıyor oyun en yüksek ayarlarda bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir konu buldum adamın dediklerini yaptım. Düzeldi şimdilik sürekli kendi kendine bir şeyler oluyor oyuna.

Daha dün 130 fps'e kilitlediğim oyun bugün 80-80 arasında gezmeye başladı 120Hz ekran olunca oynayamadım. Baktım ki ekran kartını kullanmıyor oyun en yüksek ayarlarda bile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir konu buldum adamın dediklerini yaptım. Düzeldi şimdilik sürekli kendi kendine bir şeyler oluyor oyuna.
teşekkür ederim deniyicem bende şimdi

Geri
Yukarı