RX 550 vs GT 1030

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Selamlar, bir yükseltme yapmayı düşünüyorum bilgisayarım için. Biliyorsunuz ki fiyatlar fazlasıyla pahalı, bu iki karttan hangisini tercih etmeliyim? Veya bu kartların fiyatına tercih edebileceğim daha iyi bir kart var mı?

Önümü kesen çok büyük bir faktör de Power Supply. Düzgün bir Power Supply'ım yok, 300 Watt olduğundan önümü çok kesiyor.

Aynı fiyatta ise GT 1030 al aralarındaki fark 50 TL etmez sıfır alacaksan o fiyatlara 2.el RX 460 var.

Selamlar, bir yükseltme yapmayı düşünüyorum bilgisayarım için. Biliyorsunuz ki fiyatlar fazlasıyla pahalı, bu iki karttan hangisini tercih etmeliyim? Veya bu kartların fiyatına tercih edebileceğim daha iyi bir kart var mı?

Önümü kesen çok büyük bir faktör de Power Supply. Düzgün bir Power Supply'ım yok, 300 Watt olduğundan önümü çok kesiyor.
Hocam RX 550 daha performanslı bir kart RX 550.

Tabii ki RX 550 ama fiyata bağlı.

Power Supply için bütçe nedir öneri yapayım.
Power Supply almayacağım hocam.
GT serisi önermem. GTX750 Ti tercih edebilirsin.
Power Supply'dan ötürü alamıyorum maalesef.
Aynı fiyatta ise GT 1030 al aralarındaki fark 50 TL etmez sıfır alacaksan o fiyatlara 2.el RX 460 var.
İkinci el almak baya korkutuyor lakin bakacağım bir.

Geri
Yukarı