RX 5500 XT 184 hatası

alpk77

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Netac 480 GB
Ekran kartı
RX 5500 XT 8 GB
İşlemci
i5-9500F
İşlemci i5 9500F ekran kartı RX 5500 XT 8 GB 16 GB RAM (masaüstü) sistem bu şekilde. Bu sabah birkaç problem olduğu için makineyi formata götürdüm eve getirip açtım genel olarak bir sıkıntı yoktu eksik programları kurarken AMD'nin yazılımını kurmaya çalışınca epeyce bekledikten sonra 184 hatasını aldım birkaç çözüm denesem de hiçbiri işe yaramadı.
Var olan yazılımı silip denedim.
DDU ile silip denedim olmadı.
Windows'u güncellemeyi denemedim olmadı (Windows sürümü 1511 Windows 10 Pro ve daha üstü versiyonu varsa bile güncelleştirme çıkmıyor)
AMD'nin sitesinde ki kendi kendine gereken versiyonu tespit eden yazılım ile denedim yine olmadı.

Eğer bildiğiniz bir çözüm varsa lütfen bana yardımcı olun.

184 hatasıyla 1 hafta uğraştım. Sorun tamamen Windows Update güncelleştirmelerinden. Güncelleştirmeleri denetle demen gerekiyor indirmesi için kapalı olan güvenlik duvarı vs varsa aç. Hiç olmadıysa temiz format atıp W. Update güncellemelerinin hepsini yap. Sorunu başka bir şey de arama 1 hafta bu hata yüzünden PC'yi kullanamamıştım. En son güncelleştirmeleri indirip kurtuldum. Zaten hangi sürümü indirirsen indir Windows uyumlu olmadığı için kuramazsın.

184 hatasıyla 1 hafta uğraştım. Sorun tamamen Windows Update güncelleştirmelerinden. Güncelleştirmeleri denetle demen gerekiyor indirmesi için kapalı olan güvenlik duvarı vs varsa aç. Hiç olmadıysa temiz format atıp W. Update güncellemelerinin hepsini yap. Sorunu başka bir şey de arama 1 hafta bu hata yüzünden PC'yi kullanamamıştım. En son güncelleştirmeleri indirip kurtuldum. Zaten hangi sürümü indirirsen indir Windows uyumlu olmadığı için kuramazsın.
ASDASDAS.png
Böyle dediği için güncelleyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı