RX 5500 XT 4 GB ve 144 Hz monitör

Teşekkürler yanıtlarınız için, internette drop, yırtılma gibi yorumları görünce ikileme düşmüştüm. Ama mesela BF5 oynayacaksam ve 60-70 fpslerde geziniyorsam kendim düşürmem gerekiyor değil mi hz'i?

Teşekkürler yanıtlarınız için, internette drop, yırtılma gibi yorumları görünce ikileme düşmüştüm. Ama mesela BF5 oynayacaksam ve 60-70 fpslerde geziniyorsam kendim düşürmem gerekiyor değil mi hz'i?

Hayır? Normal oynayabilirsin. Hem FreeSync bir monitör alman daha iyi olur AMD için. Ek olarak Radeon Software'da yırtılmalara karşı senkronizasyon ayarları bile var. Yani şu olay korkacağın son şey olsun.

RX 5500 XT için 144 Hz gereksiz olacaktır. 60 Hz veya 75 Hz düşünebilirsiniz.
ben rx 570 i 1080p 60 hz kullanıyorum sorunsuz önerim 75hz dir maks 60hz de ben 80fps den sonra yırtılmalar yaşadım 70fps alıyorsam bir oyundan vsync açmıyorum
Neden gereksiz olsun ki?
CS:GO, Valorant, CS:GO bu tarz oyunlarda rahatlikla 144FPS ve üzerini alabilirler.
ama adam 2015 den sonra çıkan gta 5 gibi optimizasyonu olan bf1 fortnite gibi oyunlar oynucaksa gereksiz o ekran kartı oyunları ortalama en yüksekte 70fps aldırır
Arkadaşlar, RX 5500 XT bir ekran kartına 75 Hz mı, uygun 144 Hz mı?
75hz 144hz alabilirsin ama bütçene yazık 144fps i 100 oyunun maks 5 inde görürsün

Yeni konular

Geri
Yukarı