RX 5500 XT 8 GB düşük hashrate

Nocturama

Hectopat
Daha fazla  
RX 5500 XT 8 GB versiyon ile ETH kazmaya başladım. 2 saat olmak üzere izlediğim videolarda adamlar sistemi açtığı gibi 20 - 25 mh/s değerleri görüyorlar. Ben ise 2.30 -2.45 mh/slerde gezip duruyorum, sorun nedir dostlar? Şimdiden sağ olun.

OC yapmasa bile o kartın 2-3 Mh vermesi imkansız. Açtıktan sonra 5 dk. bekle. Değişiklik olmuyorsa yaptığın herşeyi gözden geçir. Hata nerden kaynaklı bilemedim. Daha önce başıma gelmedi.

Radeon yazılımından ayarlar-ekran kartlarına girin, aşağıda "gelişmiş" bölümünde GPU iş yükünü "bilgi işlem" olarak değiştirin. Radeon yazılımı yeniden başlar, artık mining yapabilirsiniz.

Radeon yazılımından ayarlar-ekran kartlarına girin, aşağıda "gelişmiş" bölümünde GPU iş yükünü "bilgi işlem" olarak değiştirin. Radeon yazılımı yeniden başlar, artık mining yapabilirsiniz.

Bilgi işlem ayarı 500 serisi kartlarda mevcutmuş

OC yapmasa bile o kartın 2-3 Mh vermesi imkansız. Açtıktan sonra 5 dk. Bekle. Değişiklik olmuyorsa yaptığın her şeyi gözden geçir. Hata nereden kaynaklı bilemedim. Daha önce başıma gelmedi.

BIOS ayarı yaptım. 1400-1500 MHz frekans, 800-900 mV voltaj ve 60-70W güç tüketimindeyim, Isı 62'yi geçmiyor. 24-26 mh/s dolaylarında geziyorum. Tek ihtiyacım olan şey BIOS ayarıymış :). Yanlış yaptığım bir şey var mıdır acaba?

WhatsApp Image 2021-03-23 at 04.01.27.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı