RX 5500 XT 8 GB Ethermine'da aylık 16 dolar gösteriyor

koray0661

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Yaklaşık 2 saattir sistem kazıda. RX 5500 XT kullanıyorum, 8 GB modelini. 26H kazım ile Ethermine sitesinde ortalama aylık kazancı 16 dolar gösteriyor. Diğer forumlara baktığımda RX 5500 XT ile 10 günde 320 TL kazananları gördüm. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Yaklaşık 2 saattir sistem kazıda. RX 5500 XT kullanıyorum, 8 GB modelini. 26h kazım ile ethermine sitesinde ortalama aylık kazancı 16 dolar gösteriyor. Diğer forumlara baktığımda RX 5500 XT ile 10 günde 320 TL kazananları gördüm. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Yardım eder misiniz?

Merhaba,

Ekran kartınızı modlamanız ve overclock ayarlarını yapmanız gerekiyor. Bu konuda bir arkadaş paylaşım yapmış bakın isterseniz.

Kartı modlamadan güzel UV ve OC ile iyi değerler alabilirsiniz. Ethermine sayfasının verdiği değeri 24 saat geçtikten sonra kabul edin zira o değer yanıltıcı olabiliyor. Ayrıca ödeme yönteminde değişikliğe gidildi ve yeni politikası cazip gelmiyor. Kazıma yeni başlamışken Binancepool kullanmanızı tavsiye ederim. 24 saatte bir miktar farketmeksizin ödeme politikası var.

Geri
Yukarı