RX 5500 XT 8 GB vs GTX 1660

Rexpeita

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar halihazırda Sapphire RX590+ Special Edition 8 GB ekran kartım var. Bu kart serviste ve yüksek ihtimalle de değişecek. Satıcı bana RX5500 XT 8 GB modelini önerdi. Benim aklımda da NVIDIA GTX 1660 var. Siz bu durumda ne yapardınız? RX590'ın yerine hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
1660'yı bilmiyorum ama 5500XT 8 GB kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı driver sorunu fln yaşamadım. Öneririm.

Biraz araştırın yanlış bilgi vermeyin 1660 Super'le eşit neredeyse sen eski videolara bakmışsın.
Ben mi yanlış bilgi veriyorum? Araştırmadığımı kim söylemiş? Zaten çok fark olduğunu söylemedim iyi okuyun, RX5500XT 1650S dengi bir kart, 1650S ile 1660'ın arasında neredeyse 10 FPS fark var, yakınlar ama 1660 daha önde, hatta RX5500XT'nin 1650S'in biraz gerisinde olduğunu söylersek herşey açıklığa kavuşuyor, asıl siz yanlış bilgi vermeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı