RX 5500 XT CoD Black Ops Cold War düşük FPS

alp2

Hectopat
Daha fazla  
Sorunum düşük FPS almam, internette izlediğim performans testlerinde adam CoD BO Cold War'da Ultra ayarlarda insanlar 100 FPS alırken ben en düşük ayarlarda 70 FPS'i zorluyorum, Ultra'ya aldığımda ise daha fazla FPS düşüyor.
Eğer ekran kartı modelinin sorunlu olduğunu sanıyorsanız aynı sistemin farklı modellisi arkadaşımda da var. (ASUS Dual) FPS'lerimiz tamamıyla aynı ikimiz de düşük alıyoruz fakat internetteki sistemler bizden 30-40 FPS fazla alıyor.
İncehesap'tan topladık sistemleri eğer soracak olursanız.
Windows orijinal, ekran kartı driverleri güncel her şey son sürüm PC'de fakat sorun aylardır aynı düzelmiyor.

Sistemim:
  • İşlemci: i3 10100F.
  • GPU: XFX RX 5500 XT GDDR6 4 GB.
  • RAM: Corsair Vengeance LPX 16 GB 3000MHz DDR4.
  • Anakart: MSI B460M-A PRO Max.
  • SSD: Samsung EVO 860 Pro 500GB.
  • PSU: Corsair 750W 80 Plus.

Sorunum düşük FPS almam, internette izlediğim performans testlerinde adam CoD bo Cold War'da Ultra ayarlarda insanlar 100 FPS alırken ben en düşük ayarlarda 70 FPS'i zorluyorum, Ultra'ya aldığımda ise daha fazla FPS düşüyor.
Eğer ekran kartı modelinin sorunlu olduğunu sanıyorsanız aynı sistemin farklı modellisi arkadaşımda da var. (ASUS Dual) FPS'lerimiz tamamıyla aynı ikimiz de düşük alıyoruz fakat internetteki sistemler bizden 30-40 FPS fazla alıyor.
Windows orijinal, ekran kartı driverleri güncel her şey son sürüm PC'de fakat sorun aylardır aynı düzelmiyor.

Sistemim:

Isınma değerleri farklı olabilir, sizin sisteminizde arka planda sisteminizi yoran programlar açık kalmış olabilir, internetteki videoların geneli eski 3 ay öncesindeki videolar belki yeni ve ağır bir grafik güncellemesi almış olabilir oyun ve daha nice olasılıklar var ısınma değerleriniz nedir acaba?
Bir de FPS arttırma videolarını izleyin diğer kullanıcılar ne yapmış bunlara bakın birkaç örnek video bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Umarım sorununuz çözülür.

Sorunum düşük FPS almam, internette izlediğim performans testlerinde adam CoD BO Cold War'da Ultra ayarlarda insanlar 100 FPS alırken ben en düşük ayarlarda 70 FPS'i zorluyorum, Ultra'ya aldığımda ise daha fazla FPS düşüyor.

Sistemim:
Aynı sorun arkadaşımdada vardı düzeltemedi.

Hocam selamlar,aslında oyunun optimizasyonu gayet iyi böyle bir hata almana üzüldüm.Çok klasik olacak ama güncel testlere bakmanı öneririm,CoDun genelde PCdeki updateleri sonrası bende genelde fpsler oynuyor çünkü ama sorunun muhtemelen bundan kaynaklı değil.

Hocam selamlar, aslında oyunun optimizasyonu gayet iyi böyle bir hata almana üzüldüm. Çok klasik olacak ama güncel testlere bakmanı öneririm, CoD'un genelde PC'deki Update'leri sonrası bende genelde FPS'ler oynuyor çünkü ama sorunun muhtemelen bundan kaynaklı değil.

Donanım arşivi gibi YouTube kanalları bu kartın videosunu çektiği zaman almıştık arkadaşımla onunki farklı model ASUS'un modeli benimki XFX fakat ikimizde almamız gereken FPS'leri alamıyoruz. O adamlar Ultra ayarlarda 100 alırken biz düşük ayarlarda 60-70 zorluyoruz. Sıcaklık değerlerimiz her şeyimiz olması gerektiği gibi GPU, CPU ve RAM kullanım değerleri MHz'leri her şeyleri olması gerektiği gibi sadece FPS'ler düşük. Update sonrası falan değil yani adamlar testlerini çektiği an siparişini verdik o günden beri aynı bütün değerleri aynı kartların sadece FPS'ler düşük anlayamadım.

Donanım arşivi gibi YouTube kanalları bu kartın videosunu çektiği zaman almıştık arkadaşımla onunki farklı model ASUS'un modeli benimki XFX fakat ikimizde almamız gereken FPS'leri alamıyoruz. O adamlar Ultra ayarlarda 100 alırken biz düşük ayarlarda 60-70 zorluyoruz. Sıcaklık değerlerimiz her şeyimiz olması gerektiği gibi GPU, CPU ve RAM kullanım değerleri MHz'leri her şeyleri olması gerektiği gibi sadece FPS'ler düşük. Update sonrası falan değil yani adamlar testlerini çektiği an siparişini verdik o günden beri aynı bütün değerleri aynı kartların sadece FPS'ler düşük anlayamadım.
Ben genel anlamda olabilecekleri söyledim fakat oyunda sorun yok yani dostum olsa bende yapardı 1000 saatim oldu oyunda anlardım yani,her şey normal gibi duruyor sizde de.

Sistemim:
Bu sistemde ultra ayarlarda düşük fps normal.Cod sitesine girdiğinizde sistem gereksinimleri bölümünde 60 üstü almanız gereken özelliklere sahip değilsiniz.İşlemciniz 4 çekirdek ve ekran kartı ram olarakta çekirdek hızı olarakta yeterli sayılmaz.siz orta ayarlarda 60 üstü yada sınırın altına düşmeden oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı