RX 5500 XT Ekran kartı fanı dönmüyor

meraklıkedi

Hectopat
Yer
Georgia, Tbilisi
Daha fazla  
MSI RX 5500 XT Gaming X 8 GB ekran kartım var. Başlarda sıfır RPM özelliği zannediyordum ancak kartı 72 dereceye çıksa bile fanları dönmüyor. Sonrasında MSI Afterburner yükledim ve fan hızını arttırdım. Ancak tekrardan tepki vermedi. Bir türlü dönmüyor fanlar.

MSI RX 5500 XT Gaming X 8 GB ekran kartım var. Başlarda sıfır RPM özelliği zannediyordum ancak kartı 72 dereceye çıksa bile fanları dönmüyor. Sonrasında MSI Afterburner yükledim ve fan hızını arttırdım. Ancak tekrardan tepki vermedi. Bir türlü dönmüyor fanlar.
Kartı nereden ve ne zaman aldınız, MSI teknik destek ile konuşmayı denediniz mi?

MSI Gaming X modelinde bir sorun var sanıyorum sen okuduğum 3. kişi oldun, diğerleri ise fanların çok hızlı dönmesinden şikayetçiydi.

Dragon Center programını tamamen silip Radeon Software'ın ölçümler kısmından takip eder misin yine aynısı mı olacak merak ediyorum.

Screenshot_1.png

Ben de 5500XT kullanıyorum tek fan dönüyor tek fan dönmüyor sebebi nedir? valhalla gibi oyunda da aynı sorunu yaptı eski sürüme döndüm düzeldi ama şu an yeniden başladı çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı