RX 5500 XT kaç liraya satılır?

Neden satıyorsun dostum herkes ekran kartı peşindeyken
2.el olduğu için sıfırı 5 bin tlyse ikinci eli de 2500 olmalı.

İkinci el nasıl 5 bin TL? Sıfırı 5 bin zaten
Artık öyle bir dünya yok, kimse başkasını düşünecek diye bir şey yok. Zaten mining amaçlı kullanır alan kişi ve kâr elde eder.

Artık öyle bir dünya yok kimse başkasını düşünecek diye bir şey yok. Zaten mining amaçlı kullanır alan kişi ve kâr elde eder.

Olması gerekeni söyledim ama haklısınız insanlar artık çok uyanık olmuşlar ve o kadar para etmeyen kartı bile ederinden fazlaya satabiliyorlar ve piyasayı bilmeyen biri de alıyor.(miningciler dışında)
Ve durduk yere gülmediğiniz için sağ olun gülüp moralimi bozuyorlar ne tuhaf insanlar var bu techno da. Anlamadım yanlış bir şey yazdıysam söyle gülmek ne bileyim önemi yok umursamadım zaten.

Olması gerekeni söyledim ama haklısınız insanlar artık çok uyanık olmuşlar ve o kadar para etmeyen kartı bile ederinden fazlaya satabiliyorlar ve piyasayı bilmeyen biri de alıyor.
Ve durduk yere gülmediğiniz için sağ olun gülüp moralimi bozuyorlar ne tuhaf insanlar var bu techno da. Anlamadım yanlış bir şey yazdıysam söyle gülmek ne bileyim önemi yok umursamadım zaten.
Piyasayı bilmek değil, artık fiyatlar 1 sene daha böyle kalacaktır.

Artık öyle bir dünya yok, kimse başkasını düşünecek diye bir şey yok. Zaten mining amaçlı kullanır alan kişi ve kâr elde eder.
Hocam bütçe varsa Rx5700xt al rahat et mining rig ve oyunlar için.

Geri
Yukarı