Çözüldü RX 5500 XT Marvel's Spider-Man ekranı yeşil ve beyaz oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

farscer

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RX 5500 XT
İşlemci
Ryzen 5 3600
Bazı yerlerde olmazken bazı yerlerde oluyor. Büyük ihtimalle bunu bir şey tetikliyor (yüksek ışık saçan cisimler olabilir). Sorun benim bilgisayarda mı oyunda mı anlamadım. Aynı sorunu yaşayan var mı ve nasıl çözebilirim? Nasıl olduğunu da şöyle bir fotoğrafla gösteriyim.

1660330388437.png

Çözüm
Sağ üstteki çarka tıklayınca karşına gelen sayfadanda yapabilirsin. Ama yapman gereken şey Önerilen & Opsiyonel olarak seçmen. Kırmızı dikdörtgen ile işaretliyorum. Sonra Check for updates dediğinde karşına gelir.

1660331191354.png

Hocam bende de aynı sistem var indirdikten sonra bakarım oluyor mu olmuyor mu? Bu arada hangi grafiklerde oynuyorsun ve kaç FPS?

İndirdikten sonra genel olarak oyunlarda fps artışı yaşar mıyım ben 2021 yazılımını kullanıyorum hala.
Güncellemen şart en azından 22.5.1'e güncelle.
hocam biraz fazla soru sordum ama amdenin sitesinden mi indiriyorum yoksa rodeandan bir yerden güncellememi yapmam lazım (radeonu biraz kurcaladım güncelleme yapılıyorsa bulamadım)

Hocam bende de aynı sistem var indirdikten sonra bakarım oluyor mu olmuyor mu? Bu arada hangi grafiklerde oynuyorsun ve kaç FPS?

İndirdikten sonra genel olarak oyunlarda fps artışı yaşar mıyım ben 2021 yazılımını kullanıyorum hala.
Sadece 48 dakika oynadım onunda 20 dksı fln düzeltmeye çalışmaktı onun garici ortalama 90 fps almışım ama sadece bir ayarda kalmadım belki mediumu kaldırmıyordur dedim lowa geçtim very lowda oynadım high da fln denedim ondan tutarlı bir sonuç olmıcaktır

Sağ üstteki çarka tıklayınca karşına gelen sayfadanda yapabilirsin. Ama yapman gereken şey Önerilen & Opsiyonel olarak seçmen. Kırmızı dikdörtgen ile işaretliyorum. Sonra Check for updates dediğinde karşına gelir.

1660331191354.png

Çözüm
Sağ üstteki çarka tıklayınca karşına gelen sayfadanda yapabilirsin. Ama yapman gereken şey önerilen & opsiyonel olarak seçmen. Kırmızı dikdörtgen ile işaretliyorum. Sonra check for updates dediğinde karşına gelir.

Eki Görüntüle 1483676

Hocam ne kadar teşekkür etsem azdır, düzeldi.

Geri
Yukarı