RX 5500 XT OCCT güç testinde test durduruluyor

dnzsvm

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım oyunlarda ( Valorant, Paladins vb.) PC kendini yeniden başlatıyor aniden veya oyundan atıyor. Bende OCCT ile test yapmaya karar verdim. Bütün testleri 5 er dk yaptım daha önce de yapmıştım zaten. Ama güç testinde iptal ediliyor. Yeni sürümünde de crash veriyor 2 sn de hemen.
  • MSI RX 5500 XT 4 GB.
  • H410M A PRO.
  • i5-10400F.
  • Corsair 8 GB RAM.
  • Frisby 600W kasa.
  • SanDisk 240 GB SSD.
  • Acer QG241YBI 23.8 monitör.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    1,6 MB · Görüntüleme: 46
Bilgisayarım oyunlarda ( Valorant, Paladins vb.) PC kendini yeniden başlatıyor aniden veya oyundan atıyor. Bende OCCT ile test yapmaya karar verdim. Bütün testleri 5 er dk yaptım daha önce de yapmıştım zaten. Ama güç testinde iptal ediliyor. Yeni sürümünde de crash veriyor 2 sn de hemen.
  • MSI RX 5500 XT 4 GB.
  • H410M A PRO.
  • i5-10400F.
  • Corsair 8 GB RAM.
  • Frisby 600W kasa.
  • SanDisk 240 GB SSD.
  • Acer QG241YBI 23.8 monitör.
OCCT uygulamasının yeni sürümleri sorunlu 6.2.2 sürümünü yükleyin iptal olmayacaktır.

Rehber: Alınması ve alınmaması gereken PSU markaları

Kullandığın PSU kalitesiz, kötü PSU. En kısa sürede değişmeni tavsiye ederim. Her elektrik kesintisinde vs parçalara yanlış voltaj, güç vs gidiyor. Parçalar için zararlı.
0 Aldım kasayla beraber. Şuan alacak durumum yok maalesef. Bana kalırsa bu voltaj değerlerini ayarlamam gerekiyor. Ekran kartına yanlış veya yetersiz gidiyo olabilir. Ama nasıl yapacağımı ve ne kadar yapacaağımı bilmiyorum. Ha bir de hangi programla.

0 Aldım kasayla beraber. Şuan alacak durumum yok maalesef. Bana kalırsa bu voltaj değerlerini ayarlamam gerekiyor. Ekran kartına yanlış veya yetersiz gidiyo olabilir. Ama nasıl yapacağımı ve ne kadar yapacaağımı bilmiyorum. Ha bir de hangi programla.
Senin yapacağın bir ayar yok. Normal kullanımda sorun yoksa kullan. İmkanın olunca iyi bir PSU alırsın.

Senin yapacağın bir ayar yok. Normal kullanımda sorun yoksa kullan. İmkanın olunca iyi bir PSU alırsın.
Nasıl yok. Çoğu yerde gördüm voltaj değerleri filan ayarlıyorlar sorunlar çözülmüş bazı kişilerde. Biz bu malzemelere para veriyoruz ben bunu çöpe atıp yeni bi tane neden alayım ki .Hemen sorunu bilmeden %100 PSU sıkıntı git yenisini al diyorsunuz resmen.

Nasıl yok. Çoğu yerde gördüm voltaj değerleri filan ayarlıyorlar sorunlar çözülmüş bazı kişilerde. Biz bu malzemelere para veriyoruz ben bunu çöpe atıp yeni bi tane neden alayım ki .Hemen sorunu bilmeden %100 PSU sıkıntı git yenisini al diyorsunuz resmen.
Yapacaksan yap MSI afterburner dan. Ben sana PSU sıkıntı demiyorum. PSU kötü diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı