RX 5500 XT sistem için hikayeli oyun önerisi

MAFYA MUCO

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım: MSI RX 5500 XT 8 GB Gaming X
RAM: Kingston HyperX Fury 16 GB 3200MHz.
İşlemci: Ryzen 5 3500X.
Bu sistemin kaldıracağı hikaye oyunları önerir misiniz? (Battlefield 1, 3, 4 ve 5) haricinde.
Ekran kartım: MSI RX 5500 XT 8 GB Gaming X
RAM: Kingston HyperX Fury 16 GB 3200MHz.
İşlemci: Ryzen 5 3500X.
Bu sistemin kaldıracağı hikaye oyunları önerir misiniz? (Battlefield 1, 3, 4 ve 5) haricinde.

Önerisi olan yok mu?

Son düzenleme:
Sisteminiz kuvvetli.
Xbox Game Pass almanızı önerebilirim. Hikayeli oyunlara çoğunlukla tekrar geri dönülmediği için fazladan para vermeye gerek yok.
Game pass içinde önermeyeceğim pek bir oyun yok. Kendi zevkinize göre seçin.

Sisteminiz kuvvetli.
Xbox Game Pass almanızı önerebilirim. Hikayeli oyunlara çoğunlukla tekrar geri dönülmediği için fazladan para vermeye gerek yok.
Game Pass içinde önermeyeceğim pek bir oyun yok. Kendi zevkinize göre seçin.

Başka isim olarak önerebileceğiniz oyun var mıdır hocam ve diğer forum kullanıcıları?

Başka isim olarak önerebileceğiniz oyun var mıdır hocam ve diğer forum kullanıcıları?
Yani hocam, spesifik bir oyun önermek zor çünkü hangi oyunlardan hoşlandığınızı, ne tarz bir hikaye istediğinizi vs. vs. yazmamışsınız.
Sisteminizin oynatamayacağı pek bir oyun yok. Size önerim Pintipanda, Eastergamers gibi kanalların oynatma listelerine bakıp son oynadığı oyunlardan kendinize uygun olanları seçmek olacaktır.
Rastgele, sadece hikayeli olsun online olmasın derseniz:
Cyberpunk, GTA 5, RDR2, Witcher 3, AC Valhalla, Dying Light, Life is Strange, Far Cry 5, RE Village, RE2 Remake, Bannerlord, COD Cold War, NFS MW 2005. Her türden oyun yazdım galiba.

Yani hocam, spesifik bir oyun önermek zor çünkü hangi oyunlardan hoşlandığınızı, ne tarz bir hikaye istediğinizi vs. vs. Yazmamışsınız.
Sisteminizin oynatamayacağı pek bir oyun yok. Size önerim pintipanda, eastergamers gibi kanalların oynatma listelerine bakıp son oynadığı oyunlardan kendinize uygun olanları seçmek olacaktır.
Rastgele, sadece hikayeli olsun Online olmasın derseniz:
Cyberpunk, GTA 5, RDR2, Witcher 3, AC Valhalla, Dying Light, Life is Strange, Far Cry 5, RE Village, RE2 remake, Bannerlord, CoD Cold War, NFS MW 2005. her türden oyun yazdım galiba.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim hocam korku oyunlarıyla pek bir aram yok Dying Light hariç.
Hikayeli oyundan kastım GTA V gibi serbest dünya hikaye oyunları veyahut CoD BF serisi gibi kısıtlı dünyaya sahip oyunlar her ikisi de olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı