RX 5500 XT sistem oyunlarda kasıyor

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8x2 16 GB RAM.
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD.
Ekran kartı
RX 5500 XT.
İşlemci
R3 3100.
Arkadaşlar sorun ne bilmiyorum ama çok kötü. Fortnite oynuyorum ama droplar yüzünden oynanmayacak şekilde. Droplar da küçük droplar değil FPS 30-40'a kadar düşüyor. Önceden böyle bir sorun yoktu. Ne olduysa format attıktan sonra oldu. Zaten başka sorunlar da oluştu. Sizce bunun sebebi nedir? Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorun ne bilmiyorum ama çok kötü. Fortnite oynuyorum ama droplar yüzünden oynanmayacak şekilde. Droplar da küçük droplar değil FPS 30-40'a kadar düşüyor. Önceden böyle bir sorun yoktu. Ne olduysa format attıktan sonra oldu. Zaten başka sorunlar da oluştu. Sizce bunun sebebi nedir? Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.
Ram markası? Drop olduğu zaman ilk akla gelen Ram oluyor markası önemli.

Guncel driverlari kurdun mu sonrasinda?

Evet hocam sitesinde son sürümü indirip kurdum.
Ekran kartı sürücüsünün WHQL imzalı olup olmadığını kontrol edin. En son Ekim ayında WHQL imzalı sürüm yayınlandı. Onu kurmanızı öneririm.

hocam sürüm son. Ve yeni kurdum. 1 Hafta olmadı.
1642699840264.png

DDU ile silip yeniden kurmak geldi aklıma ama sürücüyü 1 hafta önce kurdum ve bence gerek yok

Evet hocam sitesinde son sürümü indirip kurdum.

hocam sürüm son. Ve yeni kurdum. 1 Hafta olmadı.
Eki Görüntüle 1276320
DDU ile silip yeniden kurmak geldi aklıma ama sürücüyü 1 hafta önce kurdum ve bence gerek yok
Ben güncel sürüm değil WHQL imzalı sürüm kurmanızı öneriyorum. Daha eski ama sorunsuz olduğu bu imza ile onaylanmış demek yani.

Arkadasinda dedigi gibi RAM modeli nedir?
Buyuk ihtimalle eksik driver var. Cunku sorun formattan sonra baslamis.
Aygit yoneticisine girip uzerinde sari unlem isareti olan bir şey var mi bir bak.

RAM markası? Drop olduğu zaman ilk akla gelen RAM oluyor markası önemli.

G.Skill Ripjaws 8x2 3200 MHz RAM.
Ben güncel sürüm değil WHQL imzalı sürüm kurmanızı öneriyorum. Daha eski ama sorunsuz olduğu bu imza ile onaylanmış demek yani.

Hocam attığınız link AMD'nin ana sayfası tekrar atabilir misiniz deniyeyim. Bu arada formattan önce yine son sürümü kullanıyordum. WHQL'den başka bir sorun olabilir mi? Çünkü dediğim gibi formattan önce de yine AMD'nin son sürümünü kullanıyordum sıfır sıkıntı vardı.

G.Skill Ripjaws 8x2 3200 MHz RAM.

Hocam attığınız link AMD'nin ana sayfası tekrar atabilir misiniz deniyeyim. Bu arada formattan önce yine son sürümü kullanıyordum. WHQL'den başka bir sorun olabilir mi? Çünkü dediğim gibi formattan önce de yine AMD'nin son sürümünü kullanıyordum sıfır sıkıntı vardı.

Buradan işletim sisteminize uygun Recommended sürümü indiriniz. 21.10.2 sürümü Win 10 64 bit için güncel WHQL şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı