RX 5500 XT sistem oyunlarda kasıyor

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8x2 16 GB RAM.
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD.
Ekran kartı
RX 5500 XT.
İşlemci
R3 3100.
Arkadaşlar sorun ne bilmiyorum ama çok kötü. Fortnite oynuyorum ama droplar yüzünden oynanmayacak şekilde. Droplar da küçük droplar değil FPS 30-40'a kadar düşüyor. Önceden böyle bir sorun yoktu. Ne olduysa format attıktan sonra oldu. Zaten başka sorunlar da oluştu. Sizce bunun sebebi nedir? Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır hocam. Oyundan sonra deneyip size yazacağım. Acaba direk indirip mi kurayım yoksa sürücüyü kaldırıp mı? Kaldırırsam aygıt yöneticisinden mi yoksa DDU ile mi kaldırayım?
DDU daha iyi olur. Olmazsa bunu kurarken fabrika ayarlarına sıfırlamayı seçerek kurun. AMD Cleanup Utility de kullanabilirsiniz. Ama en iyisi DDU.

DDU daha iyi olur. Olmazsa bunu kurarken fabrika ayarlarına sıfırlamayı seçerek kurun. AMD Cleanup Utility de kullanabilirsiniz. Ama en iyisi DDU.

Hocam kurdum doğru mu acaba? Birazdan oyunda deneyeceğim.

1642708112491.png

Doğru sürüm. Başka oyunlarda da deneme ihtimaliniz varsa deneyebilir misiniz?

Hocam Fortnite de tek deneyebildim zaten şu an PC'ye sadece Valorant ve Fortnite yüklü. Pek de olmasa olumlu sonuç verdi gerçekten. Drop giriyor ama çok girmiyor rahatsız edecek şekilde değil. Çok teşekkür ederim.

Hocam Fortnite de tek deneyebildim zaten şu an PC'ye sadece Valorant ve Fortnite yüklü. Pek de olmasa olumlu sonuç verdi gerçekten. Drop giriyor ama çok girmiyor rahatsız edecek şekilde değil. Çok teşekkür ederim.
O oyunlar daha çok işlemci üzerinden işleyen oyunlar olması lazım. Çünkü online oyunlar. Ekran kartı dışında tüm driverlarınızın güncel sürümünü kurdunuz mu, kontrol eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı