RX 5500 XT sistem pikselleşiyor

Şeyhmus 1905

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem aldım ben. Sistemim AMD Ryzen 5 1600 AF, ekran kartıim ASUS Dual RX 5500 XT OC 8 GB, RAM ise 500 GB SSD SanDisk Ultra, RAM ise XPG Gammix D30 kırmızı. Anakartim ise ASUS Prime B450M. Arkadaşlar sistem bu şekilde ve alalı 2 hafta oluyor. CS:GO oynarken ekranımda tuhaf renkli bir şeyler oluyor. Umarım yardımcı olursunuz, ya da sistemi iade mi etmeliyim? Monitör 144 James Donkey.

IMG_20210107_215947.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20210107_220641.jpg
    IMG_20210107_220641.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 41
Başka oyunlarda denemedim,2 haftalık ürün ne yapmam gerekiyor,display porttan kullanıyorum

2 haftada tek oyun mu denedin yalnızca. Başka oyunlarda da denemen lazım. Hala devam ediyorsa ekran kartında veya James Donkey'de sıkıntı olabilir.

Başka hangi oyunlarda deneyeyim ve bir de hangisinde hata olduğunu nasıl anlarım. Ölü piksel testi temiz çıktı.

Fark etmez elinde hangi oyunlar varsa. Şu konu vardı geçenlerde bir de istersen o konuya yaz çözdüyse cevap verir sana.

Hocam ekran kartında falan sıkıntı yok. Ya ekran kartı driveri ya da oyun güncellemesinde bir sıkıntı var. Aynı konuyu 10 gün önce açtım gelişmelerden haberdar ederim. RX 5500 XT CS:GO görüntüde noktalar
Zaten çok saçma bir hata aynı ekran kartının Sapphire markasını kullanıyorum. Ve Steam ile iletişime geçtim. Dedikleri şeylere yapmama rağmen olay çözülmedi. Oyun geliştiricilerine ileteceklerini yeni güncelleme beklemelerimi söylediler.

Geri
Yukarı