RX 5500 XT sistemde ekranda dikey yeşil çizgi çıkıyor

Evet evet yeni ürün daha 6 ay olmadı alalı. Siz de hemfikir misiniz monitör kaynaklı sorun olduğundan peki? Bir de AOC firması nasıl bir tutum izliyor bu değişim konusunda fikriniz var mı acaba?
Maalesef hocam bir bilgim yok. AOC kaç tane ölü pikseli kabul edip ürün değişebilir onu araştırın lütfen.

Buradan işe yarar bilgi bulabilirsiniz.

Maalesef hocam bir bilgim yok. AOC kaç tane ölü pikseli kabul edip ürün değişebilir onu araştırın lütfen.

Buradan işe yarar bilgi bulabilirsiniz.
Hocam vaktinizi ayırdınız. Yordum ise kusura bakmayın çok teşekkür ederim önerileriniz için. İyi günler diliyorum size...

Hocam vaktinizi ayırdınız. Yordum ise kusura bakmayın çok teşekkür ederim önerileriniz için. İyi günler diliyorum size...
Hocam ben hep buradayım yardımım dokunduysa ne mutlu bana. Zaten bizde old sayılmayız yeni yeni öğreniyoruz. :)

Eski monitörün son durumu nedir? :D
Kenar da oturuyor, hala çalışıyor ama herhangi bir yerine bastırdığın zaman siyah bir şey oluşuyor zamanla kayboluyor ama o çizgiler bastırmadan düzelmiyor.
İade veya değişim hakkımı deneyeceğim. Şimdi monitöre bastırarak o hakkımdan feragat etmek istemiyorum :D
En iyisi o zaten, kullanıcı hatasından yapmazlar bir de problem olur benim monitör 17 yıllık olduğu için yaptım.
Eski monitörün son durumu nedir? :D
Acer x163h monitörün adı.

Yeni konular

Geri
Yukarı