RX 5500 XT sistemde Fortnite düşük FPS veriyor

depth

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir bilgisayar almıştım ve Fortnite indirdim ancak düşük FPS alıyorum. Takılamlar oluyor 45-50 FPS alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Sistemim:
RX 5500 XT 4 GB.
R3 3100.
8 GB RAM.

Şu videodaki bilgisayarı aldım ama burada Fortnite'da FPS daha fazla:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Silmeden önce dosyaları doğrulamayı deneyebilirsiniz. Silip yüklemekte bir yöntem. Eğer oyun dosyalarınızla alakalı bir sorunsa çözülebilir. Daha garanti olması için format da atabilirsiniz.

Tamam teşekkürler silip yüklemeden önce dosyaları doğrulayacağım olmazsa silip yüklerim o da olmazsa formatlarım.
Bir de Fortnite sildikten sonra oyun dosyasını silsem düzelme ihtimali var mı?

Tamam teşekkürler silip yüklemeden önce dosyaları doğrulayacağım olmazsa silip yüklerim o da olmazsa formatlarım.

Hocam bir arkadaş SSD kronik sorunlu yazmış. Bende şimdi baktım ve öyle olduğunu gördüm. Tabi ekran kartı %90 kullanımlara ulaştığı için hiç şüphelenmemiştim. Eğer formatta çözüm olmazsa SSD alın.

Hocam bir arkadaş SSD kronik sorunlu yazmış. Bende şimdi baktım ve öyle olduğunu gördüm. Tabi ekran kartı %90 kullanımlara ulaştığı için hiç şüphelenmemiştim. Eğer formatta çözüm olmazsa SSD alın.

Ama sadece Fortnite'da oluyor ve arkadaşımda da 240 GB modeli var onda sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı