RX 5500 XT V-Sync kapanınca Valorant kasıyor

KS
KS
Enisyln

Enisyln

Hectopat
FPS sabitlemenin bir ise yarayacagini sanmiyorum yapman gereken V-Sync acmak. Ikisi ayni sey degil.
Vsync açınca da oyun yağ gibi akıyor ama fps oyunu oynadığım zaman çok gecikmeli geliyor mesela ateş ettigim zaman görünen recoil bile farkli oluyor
Hani vsync kullanmadan bu durumdan kurtulmak istiyorum 75 den fazla bi beklentim yok ama böyle olmasini anlamiyorim

gen2

Hectopat
Makaleler
1
Bu olay oyunun motoru ile alakali maalesef. Source 2 motorlu DotA 2'de mesela FPS ne kadar fazla olursa olsun V-Sync acmasan bile kasma hissi olmuyor. Ama bazi oyunlarda ya V-Sync acacaksin ya da yuksek tazeleme orani saglayan bir monitor kullaancaksin.

KS
KS
Enisyln

Enisyln

Hectopat
Bu olay oyunun motoru ile alakali maalesef. Source 2 motorlu DotA 2'de mesela FPS ne kadar fazla olursa olsun V-Sync acmasan bile kasma hissi olmuyor. Ama bazi oyunlarda ya V-Sync acacaksin ya da yuksek tazeleme orani saglayan bir monitor kullaancaksin.
yani şöyle söyliyim çok test yaptım her oyunda aynı
yani şöyle söyliyim çok test yaptım her oyunda aynı
hani kasma hissiyatına okeyim birazcık ama ekran yarısı yamulup gidiyor
1642940603446.png

burdan yapabilceğimiz birşey varmı acaba bi ayar

Yukarı