RX 5500XT oyunda 62 derece normal mi?

Afterburner'ı kurdum değerleri nasıl ölçeceğim arka planda?

Ayarlar kısmından genel ayarlara gelip "donanım izleme ve kontrolünü etkinleştir"e bas.

Sonrasında izleme sekmesinden sıcaklıkları, GPU kullanımını ve FPS'i seç. Bundan sonra arka planda MSI Afterburner açıkken bir oyuna girdiğinde sol üstte izlemeye başlaması lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyerek yapabilirsin.

Riva tuner kurdunmu Afterburner ile beraber.

Evet kurdum.
Ayarlar kısmından genel ayarlara gelip "donanım izleme ve kontrolünü etkinleştir"e bas.

Sonrasında izleme sekmesinden sıcaklıkları, GPU kullanımını ve FPS'i seç. Bundan sonra arka planda MSI Afterburner açıkken bir oyuna girdiğinde sol üstte izlemeye başlaması lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyerek yapabilirsin.

Çok teşekkürler yaptım ve sol üstte göründü ama anlamadığım bir şekilde en fazla 58 dereceyi gördüm. İyi akşamlar.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler yaptım ve sol üstte göründü ama anlamadığım bir şekilde en fazla 58 dereceyi gördüm. İyi akşamlar.

Hangi oyun? Gayet iyi bir değer.

Arkadaşlar merhaba. Bu konuyu sıcaklık hakkında pek bir şey bilmediğimden açıyorum. Bilgisayarın güç planını nihai performansa aldım. Görev Yöneticisi'nden baktığımda bilgisayar boştayken en fazla 54 dereceyi gördü. Valorant oynarken ara sıra Alt Tab yaparak Görev Yöneticisi'nden bakmaya çalıştım, bir keresinde 62 derece gördüm. Bu değerler normal midir? Ona göre güç planından dengeliye geri alacağım.
Değil başka soru varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı