RX 560 4 GB ile mining yapılır mı?

|.naVih

Kilopat
Yer
Orta Dünya
Daha fazla  
Meslek
Valar
Arkadaşlar RX 560 4 GB ekran kartına sahibim uzunca bir süre kullanmayacağım bu kart ile herhangi bir coin kazımı yapabilir miyim? Biraz araştırdım ama güncel bilgiler bulamadım. Yapılabilecekse de nasıl yapabilirim, hangi uygulamaları kullanmam lazım? Ayrıca Binance pool hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kimisi kazılmaz kimisi de bazı altcoinlerin kazıldığını söylüyor. Anlamadım şimdi kazılıyor mu kazılmıyor mu? Değip değmemesi önemli değil denemek istiyorum.

Hocam dediğim gibi 4 GB destekleyen alt coinler kasılabilir, ama harcayacağınız emeğe gerçekten değmez.
Boşta duruyor kart. Vakit geçirecek bişeyler lazım boşa gidecek bir emeğim olmayacak hem denemek istiyorum ya merak ediyorum
Boşta duruyor kart. Vakit geçirecek bişeyler lazım boşa gidecek bir emeğim olmayacak hem denemek istiyorum ya merak ediyorum
Söyle bi amacım yok zaten para kasayım coin doldurayım falan hem merakım gitsin hem de bişeyler öğreneyim

Nasıl ve hangi uygulama ile yaptınız ?
Ben Herominers havuzunu kullanarak yapmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı