RX 560 çok güçlü bir kart mı?

enCoks

Centipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaşımızın çektiği videolardaki FPS değerleri beni çok şaşırttı. En azından Forza Horizon gibi bir oyunu oynatması bile bana çok gülünç geldi ama pek bir fikrim yok. Belki de aşırı güçlü bir ekran kartıdır. Sizce güçlü mü? Alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arkadaşımızın çektiği videolardaki FPS değerleri beni çok şaşırttı. En azından Forza Horizon gibi bir oyunu oynatması bile bana çok gülünç geldi ama pek bir fikrim yok. Belki de aşırı güçlü bir ekran kartıdır. Sizce güçlü mü? Alınır mı?

Yani nispeten 1080P için normal bir kart. Sapphire RX 570 4 GB ile Forza Horizon 4'ü 1080P Ultra'da oynayabiliyorum. High ayarlarda oynatır gibi yine bazı ayarları kısarak belki, tam emin değilim.

Aşırı güçlü değil ama Forza Horizon gibi bir oyunu da oynatır. Sonuçta GT 730 falan değil bu 😀

GTX 1050 ile 1050Ti arasında performansa sahip bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı