RX 560 Forza Horizon 4 performansı

İşletim sistemi
Windows 10
Kardeşim ben senin yaptığın yoruma YouTube bir şey demiyorum zaten. Biz kahin değiliz kelimesi ne demek ben sana söyleyeyim. Sana 2 cümledir bunu soruyorum hala o cümleyi savunmuyorsun geri kalanını savunuyorsun. Kahin değiliz demek ben bu konu ile ilgili bir şey bilmiyorum ama susmam da. Bir şey bilmiyorum o yüzden YouTube yönlendireyim bari. Bu konuyu açan arkadaş YouTube bunu yazmasını bilmiyor mu? Sana düzgünce yaptığın şeyin yanlış olduğunu söylüyorum bana hala inatla kendini savunmaya çalışıyorsun.
Peki ben YouTube'dan araştırdığını nereden bilebilirim? Ya Allah aşkına tartışacak yer aramayın, bu kadar batan ne anlamıyorum... Raporlayacağım.

Peki ben YouTube'dan araştırdığını nereden bilebilirim? Ya Allah aşkına tartışacak yer aramayın, bu kadar batan ne anlamıyorum... Raporlayacağım.

Ne garip insanlarsınız siz ya. Seni buradan raporlasam bu kafayla gidip başka bir yerde bu şekilde yazmaya devam edeceksin. Sana bu kafa yapısının doğru olmadığını söylüyorum. Ayrıca düzgün konuş sana bir şeyi bir batırırım hayatın boyunca unutamazsın.

Ne garip insanlarsınız siz ya. Seni buradan raporlasam bu kafayla gidip başka bir yerde bu şekilde yazmaya devam edeceksin. Sana bu kafa yapısının doğru olmadığını söylüyorum. Ayrıca düzgün konuş sana bir şeyi bir batırırım hayatın boyunca unutamazsın.
Kahin değiliz demeyi açıkladığımı düşünüyorum zaten. Tekrar da açıklayayım. Kimse tam tamına FPS'i RX 560, Phenom X6 işlemci ile takmadığı sürece kimse FPS'i bilemez diyorum. Siz de gelmişsiniz konu sahibine yardım etmek yerine gereksizce ettiğim 2 kelimeye laf söylüyorsunuz iki saattir. Ek olarak görmediniz mi sistem bileşenlerini yazmadan bir konu açana "Kahin değiliz." denildiğini?

Saçma sapan hakaretleriniz de hiç hoş değil. Taktığınız şeylere bakın bi. Ha yine de haklı olduğunu düşünüyorsan sadece "Kahin değiliz demek biraz kabaca olmuş." diyebilirdiniz. Tartışmaya teşvik edecek şekilde kitap yazmanız değil.

Bundan sonra da cevap yazmayacağım, umarım ettiğim 2 kelime için saçma sapan tartışmaya devam etmezsiniz.

Kahin değiliz demeyi açıkladığımı düşünüyorum zaten. Tekrar da açıklayayım. Kimse tam tamına FPS'i RX 560, Phenom X6 işlemci ile takmadığı sürece kimse FPS'i bilemez diyorum. Siz de gelmişsiniz konu sahibine yardım etmek yerine gereksizce ettiğim 2 kelimeye laf söylüyorsunuz iki saattir. Ek olarak görmediniz mi sistem bileşenlerini yazmadan bir konu açana "kahin değiliz." Denildiğini?

Saçma sapan hakaretleriniz de hiç hoş değil. Taktığınız şeylere bakın bir. Ha yine de haklı olduğunu düşünüyorsan sadece "kahin değiliz demek biraz kabaca olmuş." Diyebilirdiniz. Tartışmaya teşvik edecek şekilde kitap yazmanız değil.

Bundan sonra da cevap yazmayacağım, umarım ettiğim 2 kelime için saçma sapan tartışmaya devam etmezsiniz.

Sen gelemeyeceksin benim seviyeye belli oldu. Takıl kardeş sen oralarda.

Geri
Yukarı