RX 560 için Windows 8.1 sürücüsü

gokdenizciftci

Femtopat
Arkadaşlar, Windows 10'dan format atıp Windows 8.1'e geçtim. RX560 ekran kartım için driver yükleyeceğim ama sadece Windows 10 ve 7 için var. Bunlardan birini yüklersem olur mu yoksa yükleyebileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD, Windows 8.1'e destek vermeyi kesti. Windows 7 için olan sürücüleri öneriyorlar fakat çoğu kişi problemli olduklarını söylüyor.

Hocam neden sadece Windows 7 ve Windows 10 icin sürücüler var? Windows 8.1'i sadece yükseltme sürümü olarak gördükleri için olduğunu sanıyorum ama...
Windows 10 çıktıktan sonra, Windows 8.1'in artık desteklenmeye değecek bir işletim sistemi olmadığını söylemişlerdi (kullanıcı sayısından ötürü), bazı kullanıcılar sırf bu yüzden NVIDIA'ya geçtiler. Şimdi biliyoruz ki Windows 10 çok daha stabil çalışan bir işletim sistemi fakat bu, AMD'nin yaptığının doğru olduğu anlamına gelmiyor.

Windows 10 çıktıktan sonra, Windows 8.1'in artık desteklenmeye değecek bir işletim sistemi olmadığını söylemişlerdi (kullanıcı sayısından ötürü), bazı kullanıcılar sırf bu yüzden NVIDIA'ya geçtiler. Şimdi biliyoruz ki Windows 10 çok daha stabil çalışan bir işletim sistemi fakat bu, AMD'nin yaptığının doğru olduğu anlamına gelmiyor.

Windows 8.1'i o başlangıç menüsü yaktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı