RX 5600 XT ekran kartına 600 Watt PSU yeter mi?

KutsalKel

Decapat
Merhabalar, geçen haftaki Gaming gecesinden ASUS ROG STRIX RX 5600 XT ekran kartını satın almıştım, kendisi bugün elime ulaştı. Ben PSU'mu 650 Watt diye hatırlıyordum ama kendisi Thermaltake 600 Watt Litepower PSU'ymuş, bu ekran kartına şu anki PSU'um yeter mi?
Diğer parçalarım.
i7-4790.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 5500 XT ekran kartını 700 Watt PSU ile kullanıyorum. RX 5600 XT için önerilen Watt550 değerinde, sitesinde yazıyor. :)

1601470830934.png

Merhabalar, geçen haftaki Gaming gecesinden ASUS ROG STRIX RX 5600 XT ekran kartını satın almıştım, kendisi bugün elime ulaştı. Ben PSU'mu 650 Watt diye hatırlıyordum ama kendisi Thermaltake 600 Watt Litepower PSU'ymuş, bu ekran kartına şu anki PSU'um yeter mi?
Diğer parçalarım.
i7-4790.
8 GB RAM.
Markalar başka harf kalmamış gibi niye ekran kartlarında aynı harfleri kullanıyor. AMD'nin de RX 5700 XT ekran kartı da var .

Markalar başka harf kalmamış gibi niye ekran kartlarında aynı harfleri kullanıyor. AMD'nin de RX 5700 XT ekran kartı da var .

AMD ekran kartını çıkartıyor sonra ASUS, MSI gibi markalar da bunları kendince düzenleyip satışa sunuyor. Direk AMD satıyor mu bilmiyorum ama var sanırım onlar da.

Thermaltake Dolby karışımı bir şey modelini hatırlamıyorum 7/8 sene önce almıştım ekran kartının sığmazı için kasanın HDD yuvalarını kesmem gerekiyor onu planlıyorum şu an (üstünde 2 tane fan takma özelliği olan bir kasa Google'da aratmayı denerseniz diye bilgi olsun)

Geri
Yukarı