RX 5600 XT sistem CS:GO düşük FPS

Pyfizz

Hectopat
Yer
Dünya
Sistem:
RX 5600 XT.
Ryzen 7 2700X.
16 GB RAM.

Arkadaşlar, CS:GO'da düşük FPS alıyorum. Ölüm maçında en düşük ayarlar 1024x768 çözünürlükte 180 - 200 civarı alıyorum. Baktığımda 1650 Super'li sistemler bile benden fazla alıyor (250 300 civarı sanırsam) sizce ben neden bu kadar az alıyorum? Artırmanın bir yolu var mıdır?

Çözünürlüğü ve grafik ayarlarını en yüksek yapıp dener misin.
fps_max 0 yazıp tekrar bakabilir misin?
Hocam bu kodun amacı alabileceği en yüksek değeri vermesi arkadaşın sistemi belli çözünürlüğü ve grafikleri düşürüyor bu tam tersi ekran kartına binen yükü azaltıp daha az FPS değeri almasını sağlıyor.

Çözünürlüğü ve grafik ayarlarını en yüksek yapıp dener misin.

Hocam bu kodun amacı alabileceği en yüksek değeri vermesi arkadaşın sistemi belli çözünürlüğü ve grafikleri düşürüyor bu tam tersi ekran kartına binen yükü azaltıp daha az FPS değeri almasını sağlıyor.
Daha az değil daha fazla almasını sağlar. Her akşam eve gidip CSGO'yu açınca yazdığım koddur kendisi. Standart sabit fps_max 400 iken 0 yaptığımda ana menüde bile 170'ten 230'a çıkıyor.

Daha az değil daha fazla almasını sağlar. Her akşam eve gidip CSGO'yu açınca yazdığım koddur kendisi. Standart sabit fps_max 400 iken 0 yaptığımda ana menüde bile 170'ten 230'a çıkıyor.
Hocam yazdığımı bir kez daha okur musunuz kodun amacı alabileceği en yüksek FPS'i vermesidir arkadaşın az FPS almasının sebebi grafik ve çözünürlüğü düşürerek ekran kartına binen yükü azaltıyor bu yüzden düşük değerler alıyor.

Dediklerinizi yaptım hocam 140 150 fpslere kadar düştü. Sadece Cs böyle ama witcher gibi oyunlarda ultra da 80 90 FPS alıyorum.
Bazen 200 oldu kimi zaman 90 a düştüğü oldu.

Hocam yazdığımı bir kez daha okur musunuz kodun amacı alabileceği en yüksek FPS'i vermesidir arkadaşın az FPS almasının sebebi grafik ve çözünürlüğü düşürerek ekran kartına binen yükü azaltıyor bu yüzden düşük değerler alıyor.
Ben de düşük ayarlarda 4:3 1024x768 oynuyorum. Ekran kartım da 1650 super. Ben okuduğumu anlamadım ama durum bu, siz anlayın.

Geri
Yukarı