RX 5600XT model önerisi

Yüksek RPM

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Galax Çalışanı
Aradaki farka değer mi tartışılır, ben olsam 3 fanlı modeli alırdım, bütçenizi zorlamayacaksa 3 fanlı olanı alın, bütçenizi zorlayacaksa Sapphire olanı alabilirsiniz.

sakal5323

Picopat
Sapphire Pulse modelini yaz ayında arkadaşım satın almıştı o zamanlarda 2150TL indirimdeydi ve kendim bizzat denedim maksimum sıcaklık değeri 65 diğer modelin çift fanlısını kendim kullanıyorum maksimum sıcaklık 72 73 derece size kalmış.

KS
4

40ayak

Picopat
Makaleler
1
Aradaki farka değer mi tartışılır, ben olsam 3 fanlı modeli alırdım, bütçenizi zorlamayacaksa 3 fanlı olanı alın, bütçenizi zorlayacaksa Sapphire olanı alabilirsiniz.
Bilginiz varmıdır acaba black editionun normal ile ne farkı vardır?

Yüksek RPM

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Galax Çalışanı
Bilginiz var mıdır acaba Black Edition'un normal ile ne farkı vardır?

Maalesef o konuda bilgim yok, aralarında ciddi bir sıcaklık farkı yoktur büyük ihtimalle.

Branko Tuskas

Picopat
Sapphire Pulse tavsiye ederim. YouTube da bu modeller için geniş kapsamlı testler yapılıyor genelde, onları inceleyip karar verebilirsiniz.

KS
4

40ayak

Picopat
Makaleler
1
Maalesef o konuda bilgim yok, aralarında ciddi bir sıcaklık farkı yoktur büyük ihtimalle.
Forumdada baktım alakalı bir şey göremedim ama herkes xfxe kıyasla sapphireyi tavsiye ediyor o yüzden kararsız kaldım.Yardımınız için teşekkürler.
Sapphire Pulse tavsiye ederim. YouTube da bu modeller için geniş kapsamlı testler yapılıyor genelde, onları inceleyip karar verebilirsiniz.
Ama 'black edition' o yüzden kararsız kaldım

Branko Tuskas

Picopat
Forumdada baktım alakalı bir şey göremedim ama herkes xfxe kıyasla sapphireyi tavsiye ediyor o yüzden kararsız kaldım.Yardımınız için teşekkürler.
3 fanlı ve çok pahalı olmayan bir model almak isterseniz Gigabyte’ın Gaming OC modelleri gayet verimli.

Yukarı