RX 5600XT nasıldır?

Muhammet Halit

Decapat
Daha fazla  
Yakın bir zamanda bilgisayarımı 3500-4000 civarı bir paraya satacağım. Sizce hangi ekran kartını alsam daha iyi olur. Ben MSI RX 5600 XT Gaming X düşündüm. 6 GB VRAM beni nereye kadar götürür. Bir de ben PC'nin parçalarını tek tek toplayacağım ve hepsini toplama için en az 2-2.5 yıla ihtiyacım var. 2022-2023'de RX 5600 XT eski bir ekran kartı olur mu yoksa Ultra'da oynatmaya devam eder mi? Cevap veren çok teşekkür ederim.(Bilgisayarı Oyun Yapmak ve Oynamak için Kullanacağım)

RTX kartlarda DLSS teknolojisi olduğundan daha uzun süre kullanılabilir olacağını düşünüyorum sonuçta DLSS bayağı etkiliyor.

4500
Yakın bir zamanda bilgisayarımı 3500-4000 civarı bir paraya satacağım. Sizce hangi ekran kartını alsam daha iyi olur. Ben MSI RX 5600 XT Gaming X düşündüm. 6 GB VRAM beni nereye kadar götürür. Bir de ben PC'nin parçalarını tek tek toplayacağım ve hepsini toplama için en az 2-2.5 yıla ihtiyacım var. 2022-2023'de RX 5600 XT eski bir ekran kartı olur mu yoksa Ultra'da oynatmaya devam eder mi? Cevap veren çok teşekkür ederim.(Bilgisayarı Oyun Yapmak ve Oynamak için Kullanacağım)
4000 TL yi ekran kartına harcamayı planlıyorsan rtx al kesinlikle.

Açıkcası yazdığın şeyleri okurken zorlandım dostum tam olarak ne yapmak istediğini anlamış değilim. 2023 e kadar parçaları tek tek almak ne kadar mantıklı ? Bence sen paranı biriktir ve birikim yaptığın zamana göre kendine bir sistem topla.

RTX 2060 Super gücüne zamanla driver ile yetişebilecek bir kart. Dediğiniz zamana kadar sizi götürür. Ultra ayar takıntınız yoksa daha çok zaman var.

Açıkcası yazdığın şeyleri okurken zorlandım dostum tam olarak ne yapmak istediğini anlamış değilim. 2023'e kadar parçaları tek tek almak ne kadar mantıklı? Bence sen paranı biriktir ve birikim yaptığın zamana göre kendine bir sistem topla.

Dolara pek güvenemiyorum bu aralar. Bende öyle düşünmüştüm en başta.

Yeni konular

Geri
Yukarı