RX 5600XT sistem için oyun önerisi

Aerkazs

Hectopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Özel Eğitim Öğretmeni
RAM
2x8 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
240GB WD SSD 1TB Kingston HDD
Ekran kartı
RX 5600XT
Anakart
Gigabyte B450
İşlemci
R5 2600
Merhabalar, Epic Games'ten indirim kuponu ile oyun almayı planlıyorum. Bu yüzden tavsiyelere ihtiyacım var. Korku içeriği ve temalı olmaz ise daha hoş olur. Onun dışında her türden oyun önerisine açığım. Ve genel olarak hikaye tabanlı olursa daha iyi olur benim adıma. 200₺-230₺ gibi bir bütçe ayırdım. Yani indirim ile birlikte 70-100₺ bütçem.

Halihazırda oynadığım ve sahip olduğum oyunları da eklemek istiyorum ki o oyunları öneri olarak gelmesin. Bu oyunlar başlıca;
Witcher 3,
RDR2,
Detroit, beyond, Heavy Rain,
GTA serisi,
Metro serisi,
Watch Dogs serisi,
Assassin's Creed serisi,
Far Cry serisi,
Control,
Bannerlord,
Star Wars, (hepsi var mı emin değilim.)
FM serisi,
Nioh,
Tomb Raider serisi,
Ghostrunner,
For Honor,
Frostpunk,
Batman serisi,

Aklıma gelen ekleyebileceğim oyunlar sanıyorum ki bunlar. Ayrıca Epic Games'in ücretsiz olarak vermiş olduğu bazı oyunlara da sahibim. Sizlerden gelecek önerileri için şimdiden teşekkür ederim. 200₺-230₺ içerisine tek bir oyun eklemek istemiyorum bu yüzden birden fazla oyun tavsiyesi benim için daha iyi olur. Ve kısa da olsa yorumunuzu ekleyebilirseniz, öneriler hakkında sevinirim.

Son düzenleme:
Son zamanlarda God of War ve Days Gone'ye sardım ikisi de gerçekten çok eğlenceli açık dünya oyun. Özellikle de Days Gone'ye bakmanı öneririm.

God of War bütçemi aşsa da benim de aklımı kurcalamıyor değil hocam. Teşekkür ederim öneriniz için. Bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı