RX 5600XT sistemde BF1 sinematiklere girince görüntü kötü görünüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, R5 3600X işlemci RX 5600XT ekran kartım var.
Oyunda sıkıntısız akıcı bir şekilde oynuyorum ama sinematik girince bir bölümde hemen görüntü kalitesi 144p oluyor. Ben sinematikleri izlemeyi seven biriyim. Bu durum canımı sıktı genel olarak. Oyun kaynaklı bir problem mi yoksa benden dolayı bir sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda sıkıntısız akıcı bir şekilde oynuyorum ama sinematik girince bir bölümde hemen görüntü kalitesi 144p oluyor. Ben sinematikleri izlemeyi seven biriyim. Bu durum canımı sıktı genel olarak. Oyun kaynaklı bir problem mi yoksa benden dolayı bir sorun mu var?

Sinematikler film gibi bir şey oyunla aynı olmasını bekleyemezsin normal bence tabii görmek lazım video olarak.

Oyun korsan mı?

Sinematikler film gibi bir şey oyunla aynı olmasını bekleyemezsin normal bence tabii görmek lazım video olarak.
Youtube videoları gibi değil videolarda ki canlı canlı ama.
Oyun yüksek ihtimal korsan. Korsan oyunlarda boyutu düşürmek için bu tür ara sahneleri ya komple atıyorlar ya da görüntüyü kötüleştiriyorlar.
Hayır korsan değil, origin üzerinden oynuyorum.
Oyun korsan mı?
Hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı