RX 5600XT sistemde FIFA 23 ara sahnelerde 10 FPS'e düşüyor

Bu kartın kronik arızaları varmış ayrıca şu an FIFA 23'ü RX 570 ile sabit akıcı 60 FPS oynuyorum en ufak düşüş yok arkadaşlarımda NVIDIA'larla FIFA'da hiçbir sorun yaşamadı.

Bir tane oyun bozuk çıktı diye RX 570 goklere çıkarıp RX 5600XT yere vurmayın FIFA 23 her karta optimize edilmemiş benim de çevremde 3060-3080 gibi kartlarda FIFA 23 de FPS sorunu yaşayanlar çok bu oyun her kartta farklı sonuç veriyor bir de oyun için ayarlarınızı kontrol edin.

2060 yağ gibi akan oyun 3060 FPS sorunları yaşanıyor yani bu da demek oluyor ki FIFA 23 ağir optimizasyon sorunlu yani ekran kartlarında bir sorun yok ilerleyen güncellemeler ile o sorun çözülecektir RX 5600XT bir tane oyun yüzünden kötü demeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun 6700 XT'de bile ara sahnelerde 40 FPS'i görüyor. Şu oyun yüzünden ekran kartlarını gömmek mantıksız, var böyle birkaç oyun. 3090'ı bile süründüren cinsten.

Evet oyle 2060 rahat oynayan birisi 3060-3080 gibi kartlarda FPS sorunu yaşıyor oyun ağir optimizasyon sorunlu bende anlamadım bu işi nasıl oluyorsa artık.

Evet oyle 2060 rahat oynayan birisi 3060-3080 gibi kartlarda FPS sorunu yaşıyor oyun ağir optimizasyon sorunlu bende anlamadım bu işi nasıl oluyorsa artık.
Nesil arası geçişlerde olur böyle şeyler, rayına oturur yavaşça.

Evet 60 FPS'e kitlediğinde süper çalışıyor arkadaş hala RX 5600'ü savunuyor oyunu iade etmiş amaben sırf FIFA oynamak için alacağım diyorum FIFA için FIFA.

Bir video attım bak istersen RX5600 kötü bir kart değil FIFA 23 bozuk oyun bende de oynarken bir sıkıntı yok sadece gol sevinçlerinde ve tekrarlarda 10 FPS kadar düşüyor ve bu sorunu birçok kışı yaşıyor senin trol olacağini düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı