Çözüldü RX 5600XT Sniper Ghost Warrior 3'te 30 FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pickaroon

Hectopat
İndirimdeyken aldığım Sniper 3 oynunu büyük bir heyecanla indirdim fakat hüsrana uğradım. 30 FPS alıyorum ya, tam 30. Bazen onu bile alamıyorum.
Ekran kartı nedense sadece yüzde 60'larda kullanılıyor ama görünen bir darboğaz yok. Sizce neden 30 FPS alıyorum? Ekran kartı RX 5600XT.

Oyunun tam adı Sniper Ghost Warrior 3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FPS sabitlemesi yok, kapalı yani ve Very High ayarlarda. İki durumda mümkün değil.
10 sn içinde aşırı saçma bir yöntemle çözüldü. Olay sadece Very High'dan, High'a aldım ve bir anda 70 FPS gördü.
FPS sabitlemesi açık olabilir. Ya da oyunun sistem gereksinimlerini bilmiyorum ama düşük ayarlarda olduğu için kart kendini salıyor olabilir.

FPS sabitlemesi yok, kapalı yani ve Very High ayarlarda. İki durumda mümkün değil.
10 sn içinde aşırı saçma bir yöntemle çözüldü. Olay sadece Very High'dan, High'a aldım ve bir anda 70 FPS gördü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki %100 kullanıma çıktı mı?

Geri
Yukarı