RX 570 4 GB ekran kartı FPS düşmesi

Fatih Ç

Centipat
Arkadaşlar AMD Radeon RX 570 4 GB ekran kartım var CS 1.6 oynarken FPS 30-40 saniye arayla 30'a kadar düşüp geri yükseliyor o ara oyun çok yavaşlıyor kasıyor bu neden olur? Genelde Fastcup'da maç atıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyonu oyun geliştiricisi düzenler ama ekran kartının markası da etkili bunun üzerinde bazı oyunlar AMD'le düzgün çalışmıyor uyuymluluk sorunu var AMD bunu her güncellemede çözmeye çalışıyor.

Optimizasyonu oyun geliştiricisi düzenler ama ekran kartının markası da etkili bunun üzerinde bazı oyunlar AMD'le düzgün çalışmıyor uyuymluluk sorunu var AMD bunu her güncellemede çözmeye çalışıyor.
FPS düştüğünde MS de 60-70 civarına çıkıyor çoğunlukla ama MS ve FPS farklı şeyler diye biliyorum bunun etkisi olur mu acaba
Arkadaşlar AMD Radeon RX 570 4 GB ekran kartım var CS 1.6 oynarken FPS 30-40 saniye arayla 30'a kadar düşüp geri yükseliyor o ara oyun çok yavaşlıyor kasıyor bu neden olur? Genelde Fastcup'da maç atıyoruz.

Edit: Sistem AMD ryzen 5 işlemci 8 GB ram bellek hızı 3000 AMD Radeon RX 570 4gb ekran kartı yani böyle sistemde 1.6 da kasmasi çok tuhaf. Ayrıca bu kasma haricinde mouse sağa sola çevirince hafif bir titreme oluyor oyunda
Sorun sadece CS 1.6'da mı?
CS goda denedim şimdi yüksek ayarlarda 170 fps alıyorum düşme olmuyor
Eğer sadece CS 1.6'da oluyorsa optimizasyon sorunu olabilir belki. Eski bir oyun sonuçta.
Kardeşim CS go da da yapıyor ya aynısını ya üstelik öldüğümde adamları izlerken sürekli 9-10 civarı fps

Son düzenleme:

Geri
Yukarı